reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Powiedzcie mi dziewczyny, macie jakieś objawy? Szczerze mówiąc u mnie oprócz braku miesiączki i rosnącej bety nie miałam nic (a jak myślę o poprzednich to miałam mdłości, ból piersi od samej owulacji, senność). W piątek na wizycie dostałam duphaston i tak naprawdę od niego zaczęłam czuć objawy - ból i drażliwość sutków, mdłości i lekką senność. Pytałam lekarza ale twierdzi, że ciąża ciąży nie równa 🤷🏻‍♀️
Ja na ten moment mam ból piersi i w zasadzie mam go od dnia przed pierwszą betą. Co jakiś czas pobolewa mnie dół brzucha na zmianę z bólem pleców. Dziś w nocy obudziły mnie nudności ale nie wiem sama czy to zaliczyć jako objaw czy bardziej było to ze stresu.
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny, macie jakieś objawy? Szczerze mówiąc u mnie oprócz braku miesiączki i rosnącej bety nie miałam nic (a jak myślę o poprzednich to miałam mdłości, ból piersi od samej owulacji, senność). W piątek na wizycie dostałam duphaston i tak naprawdę od niego zaczęłam czuć objawy - ból i drażliwość sutków, mdłości i lekką senność. Pytałam lekarza ale twierdzi, że ciąża ciąży nie równa 🤷🏻‍♀️


Ja nie mam żadnych objawów, ale to dopiero 4+5 więc zdecydowanie za wcześnie. Czasem mnie ciągnie na dole trochę jak na okres trochę inaczej.
W ciąży z córka zaczęłam wymiotować i mieć miłości jakoś koło 8 tc, także jeszcze wszystko przede mną 😂 Póki co cieszę się z braku objawów i czekam na pierwszą wizytę u gina 🤞
 
Macie może jakieś książki do polecenia o tematyce ciążowej ? Czy myślicie że to jeszcze za wcześnie na takie zakupy?
 
Macie może jakieś książki do polecenia o tematyce ciążowej ? Czy myślicie że to jeszcze za wcześnie na takie zakupy?

Ja mam taką od mamy ginekolog - „o ciąży”. Jest napisana przystępnym językiem i zawiera dużo informacji, takie typowo okiem lekarza ale nie w medycznym języku.
Myślę, że nie jest to za wcześnie, w końcu te książki to jednak trochę wiedzy zawierają 😁
 
Macie może jakieś książki do polecenia o tematyce ciążowej ? Czy myślicie że to jeszcze za wcześnie na takie zakupy?
Ja dostałam w spadku taką starą książkę o ciąży, noworodkach, potem niemowlakach 🙈 moja mama z niej korzystała jak była ze mną w ciąży 😬 aczkolwiek jednak może coś jeszcze dokupię, ale to w późniejszym, bezpieczniejszym dla mnie etapie 🙈 teraz jestem ostrożna ☹️☹️
 
reklama
Do góry