reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Też jutro wizytuje, więc rozumiem te nerwy i stres. 😩 Ale fakt, że zawsze były cykle regularne nie wyklucza jednego poprzesuwanego. Być może tym razem coś innego się zadziało na z ciążą się udało! Trzymam kciuki za pozytywne wieści jutro ❤️
Też mam taką nadzieję, że coś nieoczekiwanego się zadziało. Będę trzymać kciuki za jutro. Ja mam o 10:00 wizytę, ale generalnie zawsze jest jakieś opóźnienie.
 
reklama
Dziewczyny, czy ja również mogę mieć dostęp do prywatnej grupy?
U mnie kolejna wizyta 21.02.
A 14.03 mam prenatalne na NFZ. Jestem rocznik 88 więc to już przysługuje.
 
Dziewczyny, czy ja również mogę mieć dostęp do prywatnej grupy?
U mnie kolejna wizyta 21.02.
A 14.03 mam prenatalne na NFZ. Jestem rocznik 88 więc to już przysługuje.


Na ten moment trzeba poczekać na nowe dostępy do grupy prywatnej także śmiało można rozmawiać tutaj a jak będę wysyłać nowa listę do administracji to wrzucę was na nią :)
 
Witam nowe dziewczyny❤️ Wspaniale, że jesteście! @Padarka trzymam jutro kciuki✊✊✊️ Ja też mam na 10.00. W ogóle jutro wiele z nas wizytuje.
 
Hej chciałam przywitać wszystkie przyszłe mamy:) U mnie termin na 21.09. Póki co nadal jesteśmy z mężem w szoku. W terminie miesiączki miałam krwawienie normalnie tylko trwało 2 dni. Potem coś mi nie grało bo były tylko plamienia ale takie malutkie. Okazało się że będzie dzidzi. Trochę jesteśmy przerażeni póki co...i probujemy sie odnaleźć... Bardzo chętnie poczytam i popisze z Wami :) muszę troszkę nadrobić co się działo ;)
 
reklama
Do góry