reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
To u mnie w UK nadal czasy takie że tylko 2 USG się należą jak wszystko jest prawidłowo 😳 jedno jest w 12 tyg razem z prenatalnymi a 2 w 20 gdzie robią wszystkie pomiary.. spotkania z położną są tylko i mierzenie brzucha metrem, takie przestarzałe metody tu są 😱
 
Dziękuję za info


Pomóżcie proszę: jakie macie rady jak jakaś choroba mnie bierze ? Coś zie zaczyna (u mnie zawsze zaczyna się od noso-gardła)
A, i u nas 2/4 rodzinki chore ….
 
Dziękuję za info


Pomóżcie proszę: jakie macie rady jak jakaś choroba mnie bierze ? Coś zie zaczyna (u mnie zawsze zaczyna się od noso-gardła)
A, i u nas 2/4 rodzinki chore ….
przepraszam, że Wam tak wskakuje. Na początku ciąży strasznie mnie rozłożyło, głównie nos i gardło. Dostałam taki zestaw.

U mnie dodatkowo jeszcze była alergia, bo to był przełom kwietnia i maja. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 67924ead-ce13-4099-aa27-6d9a5910410f.jpeg
    67924ead-ce13-4099-aa27-6d9a5910410f.jpeg
    28 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry