reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny, ćwiczycie normalnie teraz?
Tak mi przyszło na myśl, że może są jakieś zakazane ćwiczenia, których nie należy robić. Jeśli chodzi o siłownię i podnoszenie ciężarów to oczywiście już nie podnoszę dużych 🏋️
 
reklama
Miałam przed chwilą jakieś czerwone kropki na papierze. Ale minimalnie. Możliwe, że to od heparyny i acardu?

Możliwe jest zacięcie np. Wczoraj przy depilacji i dzisiaj się wytarłaś i podrażniłaś? Ja ostatnio dzięki depilacji przeżyłam mikro zawał.

Jeśli nie to, to nie przytrafiło mi się nic takiego po heparynie i acardzie
 
Kochane. Jak to przeżyć …
Chodzę już po ścianach, bo przeczuwam co oznacza tak niski przyrost …. Wyje z bólu, boli mnie psychicznie taki ból rozrywający wnętrzności ….. tydzień temu szalałam z radości z takiej bety nie mogłam uwierzyć że stał się CUD a dziś 🥺
 
Kochane. Jak to przeżyć …
Chodzę już po ścianach, bo przeczuwam co oznacza tak niski przyrost …. Wyje z bólu, boli mnie psychicznie taki ból rozrywający wnętrzności ….. tydzień temu szalałam z radości z takiej bety nie mogłam uwierzyć że stał się CUD a dziś 🥺
Wizyta na cito. Gdziekolwiek. Kciuki ogromne
 
Kochane. Jak to przeżyć …
Chodzę już po ścianach, bo przeczuwam co oznacza tak niski przyrost …. Wyje z bólu, boli mnie psychicznie taki ból rozrywający wnętrzności ….. tydzień temu szalałam z radości z takiej bety nie mogłam uwierzyć że stał się CUD a dziś 🥺
Poczekaj do jutrzejszego dnia. Jest wiele kobiet które nie badają bety w ogóle przy ciąży i nie przejmują się przyrostami - może one też mają na granicy? A rodzą zdrowe dzieci nie przejmując się betami o progesteronem. Mam przypadek 2 znajomych które dowiedziały się o ciąży w 3 miesiącu ciąży, dobrze po 10 tygodniu, bo miały nawet krwawienia i mają teraz dzieci. Poczekaj co powie lekarz.
 
Kochane. Jak to przeżyć …
Chodzę już po ścianach, bo przeczuwam co oznacza tak niski przyrost …. Wyje z bólu, boli mnie psychicznie taki ból rozrywający wnętrzności ….. tydzień temu szalałam z radości z takiej bety nie mogłam uwierzyć że stał się CUD a dziś 🥺
Postaraj się chociaż odrobinę uspokoić. Pomyśl logicznie - w tym momencie masz powody do niepokoju, musisz to wszystko sprawdzić , skonsultować się z lekarzem, ale na rozpacz jeszcze przyjdzie czas po USG i ewentualnych złych informacjach od lekarza. Wtedy jeśli będzie taka sytuacja potwierdzona będziesz wyć tyle ile będziesz potrzebować (zadbaj tylko o obecność bliskiej osoby, nie możesz być sama). A jeśli okaże się że na USG obraz jest prawidłowy to teraz bardziej szkodzić temu maleństwu. Wypij melisę, przytul się do bliskiej osoby, pomódl się, zdaj się na los - cokolwiek co tylko może Ci pomóc
 
reklama
Do góry