reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Stosujecie już jakieś kremy, oliwki na rozstępy? Ja strasznie nie lubię balsamów i zawsze do wanny wlewam sobie oliwkę, żeby trochę nawilżyć ciałko, ale jak mam używać kremów to aż mnie trzęsie 😅 Ale nie wiem czy tu taka oliwka zadziała 😅
ja mam mega skłonności do rozstępów (mimo że moja mama nie ma ani pół rozstępa po ciąży), mam całe piersi w rozstępach po okresie dojrzewania i na biodrach, tyłku i boczkach po przytyciu. W poprzedniej ciąży smarowałam się wieczorem po kąpieli balsamem na rozstępy z musteli, a rano olejkiem ze słodkich migdałów, mimo że nienawidzę olejków. Ciążę miałam rozwiązaną w 33+4 tc i do porodu zero rozstępów, wyszły paskudne na boczkach tydzień po porodzie a na brzuchu kilka małych miesiąc po... Teraz smaruję się już mustelą, olejkiem to już nie dam rady przy dziecku 😅
 
reklama
Jak będzie serduszko i wszystko będzie dobrze, to planuje po 10 tyg robić NIFTYpro, nawet jeszcze przed prenatalnymi. Mam wielką nadzieję, że wynik będzie dobry i uspokoi mnie to, bo będę wiedzieć, że dzidzia jest zdrowa. Ale czy na pewno tak będzie? 🥺😓🤷‍♀️
Ja też jestem zdecydowana na NIFTY pro.
Jedynie zastanawiam się nad terminem. Chciałam jak najszybciej, ale USG kontrolne mam w 12 tygodniu ciąży i chyba dopiero zrobię po USG, żeby się upewnić, ze bije serduszko.
Rozważałam też czy nie pójść na samo USG tydzień wcześniej i wtedy na NIFTY, ale myślę, ze płacić 200 zł za USG tylko po to, żeby mieć wynik tydzień wcześniej to trochę bez sensu.
 
Ja też jestem zdecydowana na NIFTY pro.
Jedynie zastanawiam się nad terminem. Chciałam jak najszybciej, ale USG kontrolne mam w 12 tygodniu ciąży i chyba dopiero zrobię po USG, żeby się upewnić, ze bije serduszko.
Rozważałam też czy nie pójść na samo USG tydzień wcześniej i wtedy na NIFTY, ale myślę, ze płacić 200 zł za USG tylko po to, żeby mieć wynik tydzień wcześniej to trochę bez sensu.
Ja będę chciała robić NIFTY jakoś po wizycie, kiedy będę mieć pewność że serce dalej bije. Myślę, że licząc od dzisiaj to umówię się na kolejną wizytę za 2 tygodnie i wtedy po USG zrobię NIFTY bo to będzie 10 tydzień.
 
Ja też jestem zdecydowana na NIFTY pro.
Jedynie zastanawiam się nad terminem. Chciałam jak najszybciej, ale USG kontrolne mam w 12 tygodniu ciąży i chyba dopiero zrobię po USG, żeby się upewnić, ze bije serduszko.
Rozważałam też czy nie pójść na samo USG tydzień wcześniej i wtedy na NIFTY, ale myślę, ze płacić 200 zł za USG tylko po to, żeby mieć wynik tydzień wcześniej to trochę bez sensu.
@LiliankaKornelka

ja też nifty pro będę robiła zaraz po 10 tygodniu. Jak tylko będzie można.
USG mam co 2 tygodnie ale jeśli tak wypadnie to zrobię zaraz przed Nifty specjalnie.
 
Hej bylam na wizycie
Na usg serduszko bilo ,okolo 6 tygodnia z usg ale powiedzial ze miedzy ciaza a scianka mam krwiaka ma ok 2 cm i jesli urosnie to urwie ciaze. Dostalam duphaston,witaminy ,badania i mam byc za tydz w piatek jak skoncze brac duphaston
Martiwe sie:( czy ktorejs z Was krwiak sie wchlona?? Pytal czy porody byly ciezkie mowie ze tak mowi ze mam mocno obnizona macice.
@angeliskax mozesz wpisac mi wizyte na 3.02.
Jeszcze jedno czy Wam przed badaniem cukrzycy( bo chyba o to chodzilo) tez powiedzial zeby 3 dni przed nie jesc nic slodkiego nie pic slodkiego nie jesc owocow itd?a a sb mam akurat urodziny 🤣🍾i torta nie bedzie ,a dzien przed badaniem mam od 20 nie pic i nie jesc.
 
reklama
Do góry