reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Całą noc mialam jakies koszmary o poronieniu, widac we snach wychodza moje lęki. Ja moge isc jutro na USG na NFZ, kolezanka rezygnuje i moge pojsc za nia, ale sie obawiam... z jednej strony bym sobie podejrzala za darmo bo do wizyty jeszcze troche, a z drugiej czytalam opinie o tym lekarzu i sa okropne.. Na badaniach mi nie zalezy.

od kiedy jestem w ciazy caly czas mi zimno... ale spada mi tez cisnienie bo mam zawroty glowy jak wstaje
Jezeli chodzi o zimno to mam to samo . Caly czas pod kocem a w nocy pod dwoma . I tez mam zawroty glowy jak wstane :) witaj w klubie ,do tego dochodza mdlosci caly czas
 
reklama
Mam tak samo. Panicznie boje się że znów serce nie zabije. Pozniej się uspokajam, a pozniej znów panika. Czy to kiedyś minie?
Jak będzie serduszko i wszystko będzie dobrze, to planuje po 10 tyg robić NIFTYpro, nawet jeszcze przed prenatalnymi. Mam wielką nadzieję, że wynik będzie dobry i uspokoi mnie to, bo będę wiedzieć, że dzidzia jest zdrowa. Ale czy na pewno tak będzie? 🥺😓🤷‍♀️
 
@roki3 jeszcze nie byłam 😆 dobrze ze przyjmyje od 13 bo sobie z synusiem po 10 poszliśmy dalej spać :D właśnie się obudziliśmy 20 min temu 🤣 pisałam, że czuje że noszę dziewczynke pod sercem. A tera znowu czuje że to syn 😂 mama nadzieję że na majówkę już będę wiedziała co tam się kryje 😆
 
Witam środowo 😃 byłam u gina, na niski progesteron dostałam duphaston, według niej wszystko jest ok. Niepotrzebne wczoraj były te płaczki moje 🤣 Widać wszytsko co powinno być na tym etapie czyli pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Czekamy na serduszko, mam wizytę na NFZ 06.02, ale ta lekarka jest tak przyjemna że zastanawiam się czy nie prowadzić tej ciąży prywatnie. Słyszałam też że dziewczyny chodzą i prywatnie i na NFZ, wtedy ustawiają sobie wizyty co 2 tyg, nie wiem czy to nie będzie znowu za często 😅
Powodzenia dla wszystkich dziś wizytujących ♥️ trzymam kciuki za dobre wieści 🤞
 
Witam środowo 😃 byłam u gina, na niski progesteron dostałam duphaston, według niej wszystko jest ok. Niepotrzebne wczoraj były te płaczki moje 🤣 Widać wszytsko co powinno być na tym etapie czyli pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Czekamy na serduszko, mam wizytę na NFZ 06.02, ale ta lekarka jest tak przyjemna że zastanawiam się czy nie prowadzić tej ciąży prywatnie. Słyszałam też że dziewczyny chodzą i prywatnie i na NFZ, wtedy ustawiają sobie wizyty co 2 tyg, nie wiem czy to nie będzie znowu za często 😅
Powodzenia dla wszystkich dziś wizytujących ♥️ trzymam kciuki za dobre wieści 🤞
Jeżeli Twoją ciążę prowadzi ta ginekolog, która powiedziała, że nic tu się nie da zrobić to ja na pewno bym zmieniła lekarza :)
 
Witam środowo 😃 byłam u gina, na niski progesteron dostałam duphaston, według niej wszystko jest ok. Niepotrzebne wczoraj były te płaczki moje 🤣 Widać wszytsko co powinno być na tym etapie czyli pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Czekamy na serduszko, mam wizytę na NFZ 06.02, ale ta lekarka jest tak przyjemna że zastanawiam się czy nie prowadzić tej ciąży prywatnie. Słyszałam też że dziewczyny chodzą i prywatnie i na NFZ, wtedy ustawiają sobie wizyty co 2 tyg, nie wiem czy to nie będzie znowu za często 😅
Powodzenia dla wszystkich dziś wizytujących ♥️ trzymam kciuki za dobre wieści 🤞
Który jesteś TC?
U mnie godzina do wizyty 😥
 
reklama
Witam środowo 😃 byłam u gina, na niski progesteron dostałam duphaston, według niej wszystko jest ok. Niepotrzebne wczoraj były te płaczki moje 🤣 Widać wszytsko co powinno być na tym etapie czyli pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Czekamy na serduszko, mam wizytę na NFZ 06.02, ale ta lekarka jest tak przyjemna że zastanawiam się czy nie prowadzić tej ciąży prywatnie. Słyszałam też że dziewczyny chodzą i prywatnie i na NFZ, wtedy ustawiają sobie wizyty co 2 tyg, nie wiem czy to nie będzie znowu za często 😅
Powodzenia dla wszystkich dziś wizytujących ♥️ trzymam kciuki za dobre wieści 🤞
Niestety- róznica między prywatną wizyta a NFZ zazwyczaj jest kolosalna. A nie powinno tak być, wszystkie płacimy składki! Kilka lat temu jak jeszcze chciałam mieć wizyty darmowe korzystałam z wizyt NFZ i niestety nigdy więcej. Koszmar, mimo że USG niby ok ale poziom wizyty i podejście do pacjenta, wchodzenie i wychodzenie pielegniarki podczas badania, metalowe narzedzia skutecznie mnie odstraszyły. Teraz tylko PZU lub prywatnie.
 
Do góry