reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Niestety widział też dosyć wysoki cukier 🙄 jutro mam iść na test z obciążeniem glukozą

Też u mnie tak było. Chociaż ja cukry miałam 93 i 94 na czczo, no ale jednak za wysokie w ciąży. A krzywa mi wyszła idealna - pierwszy cukier na czczo 85 :D więc Tobie też tego życzę :)
U mnie prawdopodobnie przeziębienie mogło mieć wpływ na ten wysoki cukier wtedy, teraz mam tylko przy okazji następnych badań glukozę powtarzać czy nic się nie podnosi.
 
Czyli nie mam się co nastawiać jutro na dobre wieści ☹️ nie mam już w ogóle nadziei . Jutro idę do innej gin .
Spokojnie, wstawiłaś jedno zdjęcie, kiepskiej jakości, tutaj na forum nie ma nikogo (chyba) po specjalizacji z ginekologii i położnictwa, jeżeli lekarz mówił, ze jest pęcherzyk żółtkowy to widocznie jest, ale może na tym zdjęciu akurat go nie widać. Masz dokładny opis USG?
 
IMG_20230118_153226069~2.jpg
 
Czyli pęcherzyk zółtkowy jest czyli wszystko ok. Mi się wydaje, ze tam widać jakby zarys kółeczka dookoła, tylko może przyłożenie sondy było inne i już stracił te wyraźne granice.
Pod spodem @Mama23????? wstawia badanie z mindraya, widać dokładnie pęcherzyk, ale mindray to są bardzo dobre aparaty USG, które kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych :D więc też wszystko zależy od sprzętu
Wiadomo, ze nie przewidzimy przyszłości, ale na razie to tylko niepotrzebnie się stresujesz, pomyśl o dziecku, ze dla niego to nie jest dobre
 
Ohhh, nadrobiłam Was :)

Powiem Wam, ze od kad jestem w ciąży, to takiego wahania emocjonalnego jak dzis, to jeszcze nie mialam, a wszystko od momentu wyjechania do lekarza. Glupia baba za kierownicą mi sie wpierdzieliła i musialam hamować na gwałt, potem mi sie jakaś ***** wje***a w kolejkę u gina.. potem sie okazało, ze nie jedna a dwie.. gin mnie wkurzyl, mąż mnie wkurzyl.. malo jadlam, mało pilam, wiec sama na siebie sie wkurzyłam. Dwa razy pomiędzy tym wszystkim wybuchłam płaczem i zalałam się łzami.. no masakra. Rollercoster emocjonalny bez trzymanki - nad niczym nie bylam w stanie zapanować.

Po wizycie: zarodek jest, serduszko bije ❤
Nie wiem ile ma cm czy mm, bo mi gin nie powiedział :( z usg nie powiedzial tez ktory dzien, wiec opieram sie na tym co ostatnio uslyszalam czyli 7+3.
Tak jak u @czesc_tu_jola cukier "za wysoki" - 93, wiec na krzywą mnie zaprosił. Wizyta dodatkowa 7.02. z cukrem i potem planowo 28.02.

@melodyP mam nadzieję, ze u mnie będzie jak u Ciebie, wolalabym nie miec cukrzycy :( dzieki Ci, ze to napisalaś, bo mam nadzieję w serduszku ❤

Podjelam tez decyzję, ze u tego lekarza zostaje na NFZ (choć wolałam chodzic do niego prywatnie), a prywanie biorę inna gin i u niej wizyta 16.02.

Na 17.02. Planuje nifty jak pozwoli na to wielkość dzidzi, ale powino byc dobrze, bo bedzie 10+6 z usg (a od 10, 10+2 można robic).

@Mama3222 ja widzę pęcherzyk jak nic :) troche blady, ale jest :) myślę, że musisz uzbroić się w cierpliwość :) trzymam kciuki, zeby bylo dobrze ❤
 
reklama
Hej ,nie bylo mnie pare dni bo mialam misz masz no i zle sie czulam...
Dzis wizyta na 12.30 i sie stresuje. Nie znam tego lekarza wiec zobaczymy co i jak. Oby wszystko bylo ok i obym mogla Wam siw pochwalic samymi dobrumi wiesciami :)
Wszystkim gratuluje po wizytach 😊😘 i trzymam kciuki za Wasze kolejne wizyty ❤️
Milego spokojnego dnia 🤞😁
 
Do góry