reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
tutaj nie widac zoltkowego, ale skoro lekarz mowil, ze byl to tak jest ;) Zoltkowy to YS oznaczenie

Ja w drugiej ciazy mialam pecherzyk 18 mm i zoltkowy i nie bylo jeszcze zarodka, a 3 dni pozniej juz bilo serce;)
IMG_20230118_153210368~4.jpg
 
tak, karmienie starszego dziecka bedac w fizjologicznej ciazy nie powoduje poronien, sa na to badania naukowe- pierwsza lepsza strona. Albo inaczej, jesli mozna uprawiac seks, mozna i karmic, podczas seksu sa wieksze skurcze macicy niz podczas karmienia... Ja karmie odciaganym mlekiem i w zasadzie juz koncze, z dnia na dzien stracilam pokarm, ale tak bywa czesto...albo mleko sie " konczy " czy dziecko sie odstawia bo zmienia sie smak mleka na slony.. sciagalam po 180 ml na sesje, a teraz 40 ml. Tylko moj syn ma zaraz 2 lata, wiec przezyje;)


Mój też się odstawia 🙈 karmiliśmy się już tylko w nocy. I to różnie raz było to jedno karmienie raz 5.
Póki co jesteśmy na dobrej drodze, nie wyobrażam sobie karmienia w tandemie
 
reklama
Do góry