reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny!
No order panikary powinnam dostać jak nic...😅 ale mysle, ze kazda by tak zareagowała... i myslę, ze lepiej w tę stronę, niz nic nie zrobic..
Wszystko jest dobrze! Serduszko bije, zarodek coraz większy ❤ z USG 6+5! (Czyli jeden dzien mniej niz z poprzedniego usg)
Gin powiedziala, ze najprawdopodobniej podrażniłam sobie tą tabletką na infekcje... i są skrzepy, ale brązowe, "starej krwi", jakby rany. Żadnych "świeżych" krwawień :)
Mam odpoczywać i sie nie stresować :)
Super. Ciesze sie ze wszystko sie wyjasnilo pozytywnie i ze nie masz siw juz czym stresowac 😊😁
 
reklama
To prawda.. zalozyl najgorsze bez informacji, ze to moze byc zupelnie nic groźnego..
zastanowiłabym się czy chce u takiego lekarza prowadzić ciążę. Ja teraz tak se myślę o lekarzu który prowadził moja pierwsza ciążę to sobie przypominam że wtedy też nie widziałam tych alarmów. On mnie 2 razy straszył szpitalem. Chwila była spokoju. No i pod koniec tak mnie przestraszył że wkoncu wysłał mnie do tego szpitala ale wtedy byłam mu wdzięczna za szybką akcje. Teraz se myślę że jednak z nim nie miałam takiego kontaktu jakbym chciała. Stąd pragnienie zmiany lekarza. Mam nadzieję że ten lekarz do którego idę będzie miał to czego szukam u lekarza.
 
@Agu-23 a napisałaś do lekarza za byłaś na usg? Jakaś reakcja?
Nie napisalam, zobaczy mnie 24.01. na wizycie i zobaczymy co powie.. to dobry gin, a ja dlugo szukalam "tego idealnego".. powiem mu o swoich odczuciach i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nikt nie jest idealny, a ja tez do latwych pacjentek nie należę, choc mogl mnie uspokoic, a nie nastarszyc.
 
Nie napisalam, zobaczy mnie 24.01. na wizycie i zobaczymy co powie.. to dobry gin, a ja dlugo szukalam "tego idealnego".. powiem mu o swoich odczuciach i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nikt nie jest idealny, a ja tez do latwych pacjentek nie należę, choc mogl mnie uspokoic, a nie nastarszyc.
No mógł Cię uspokoic i zaprosić do siebie. Może na dalszym etapie będzie rozwazniejszy. :)
 
Ja robiłam tak chyba w 5-6 tygodniu. Najpierw miałam dwa pomiary cukru podwyższone 94 i 93 na czczo w różnych odstępach czasu. Nawet jakbym miała jeden to już powinnam wtedy dostać skierowanie na krzywą, ale chciałam się upewnić. Krzywa wyszła dobrze, wszystko poniżej normy i diabetolog stwierdził, ze przy okazji badań mam sobie skontrolować czasem glukozę, ale nie stwierdza na razie cukrzycy. Lepiej dmuchać na zimne, bo z kontrolowaną cukrzycą da się donosić ciąże, gorzej jeżeli cukier jest niekontrolowany to wtedy może dojść do różnych powikłań. Z drugiej strony jak czytałam o wszystkich objawach cukrzycy ciążowej to były te same objawy co ciążowe, łącznie z piciem i sikaniem, więc to wcale nie musi oznaczać, ze masz cukrzycę. A jakie masz pomiary rano na czczo?
No właśnie 114, 110, 104... na czczo.
Dziewczyny!
No order panikary powinnam dostać jak nic...😅 ale mysle, ze kazda by tak zareagowała... i myslę, ze lepiej w tę stronę, niz nic nie zrobic..
Wszystko jest dobrze! Serduszko bije, zarodek coraz większy ❤ z USG 6+5! (Czyli jeden dzien mniej niz z poprzedniego usg)
Gin powiedziala, ze najprawdopodobniej podrażniłam sobie tą tabletką na infekcje... i są skrzepy, ale brązowe, "starej krwi", jakby rany. Żadnych "świeżych" krwawień :)
Mam odpoczywać i sie nie stresować :)

Super wieści! Cieszę się, że wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry