reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

U was tez tak biało ?
 

Załączniki

  • IMG_20230119_152550.jpg
    IMG_20230119_152550.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 44
reklama
Dzien dobry kochane!
Powodzenia na wizytach ❤

I wyskocze z pytaniem, które juz bylo, ale mnie dręczy, bo chyba zmieniamy zdanie z mężem i chcialabym podpytac jak to u Was..
Poinformowanie najblizszych :)
My mowilismy, ze na swieta wielkanocne, potem, ze to daleeeko, i ze po prenatalnych / lub po nifty.. potem się zmienilo, ze moze teraz na dzien babci/dziadka.. ale to jak wszystko bedzie ok.. - a poki co jest :)
Termin się zbliza - i nie wiem czy to jednak nie za szybko.. a z drugiej strony chcielibysmy miec to "z glowy"... dziwne uczucie byc w ciazy, rozmawiac z tatą, ktory tak dlugo czekal na bycie dziadkiem, ze juz sam sie pogodzil, ze chyba nim nie zostanie, bo ciagle mowilismy, ze mamy czas ;) i sama mysl mnie stresuje "tego powiedzenia" - ze lepiej chyba bylo by powiedziec..
Z drugiej strony nie chce zapeszać.. jak to u Was wyglądalo wczesniej i teraz? Najblizsi wiedzą? W ktorym bylyscie tyg?
Ps. U mnie tylko przyjaciolka wie.. powiedzialam jeszcze zanim poszlam do ginekologa - bo musialam "spuścic emocje " :)
 
Dziewczyny.. malam wlasnie plamienie.. niewielka ilość cieczy ze strzępkami wyplynela jak usiadlam na toalecie.. Jestem po kontakcie z lekarzem i mam oznaczyc bete dzis i za 2 dni. Zasugerował, ze moze to być poronienie..
Ktora z Was miala plamienie ok 6-7tc i skonczylo się dobrze?
Jestem sparalizowana :(
Bez wyników bety i USG nie zamartwiaj się. Miałam w 6-8tyg.krwawienia (kilka razy, cała wkładka jak krew miesiączkowa). Tydzień przed krwawieniami były plamienia na brązowo). Lekarz zalecił cierpliwość i kolejne USG za tydzień.
Brałam dodatkowo Progesteron Besins (na samym poczatku ciąży, w ok.3tyg, robilam oznaczenie progesteronu, wynik 22,czyli dobry, ale lekarz i tak zalecil branie).Teraz jest 14 tydz.dzidzia ma się dobrze, USG i badania krwi prawidłowe. Głowa do góry. Nic przesądzonego :)
 
reklama
Do góry