reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

byl, ale lekarz mi o nim nie powiedzial, zeby mnie nie martwic- byl pod dzieckiem, wiec nie zagrazal...
Kurczę nie wyobrażam sobie czegoś takiego, ze nie mówi, żeby nie martwić. A kilka godzin później jak było krwawienie to przecież zamartwiałaś się 100 x bardziej :(
Ja chyba ze wszystkich cech to doceniam u mojej ginekolożki, że mówi delikatnie, ale wprost, ze jest tak i tak, może być to albo to, a nie owija w bawełnę albo czegoś nie mówi.
I według moich doświadczeń, kiedyś chodziłam tylko do mężczyzn ginekologów, ale teraz jak mam porównanie mężczyzna czy kobieta to wolę kobiety, bo mają więcej empatii i u mężczyzn zawsze miałam takie wrażenie, że jestem brzydko mówiąc zlewana i przesadzam. Wiadomo, że nie zawsze to się potwierdza, bo to zależy od człowieka a nie od płci, ale właśnie jak mam swoje porównanie to tak się czuje.
 
reklama
Jak się podcieram to są strzępki brazowe z resztkami tej tabletki dopochwowej (na infekcje), ale stosunkowo nie duzo.. samo juz nic nie leci, tylko tylko raz wylecialo jak usiadlam na wc i sie zatrzymala jakby woda ze strzępkami (moze z 1/3 kieliszka, jakbym miala do czegos porownac ilosc tej cieczy).
Mialam wizyte 16.01. Z powodu tej infekcji i jak lekarz sprawdzał to wszystko bylo ok i zarodek sie pojawił z serduszkiem. Nic nie mowil o polopach czy krwiakach. Wszystko wzorowo...
Ja nie byłam w takiej sytuacji ale wiesz wydaje mi się to na infekcje, cieszę się ze masz dzisiaj wizytę przestaniesz się denerwowac a to najważniejsze bo choc by matki wiecznie sie czym martwimy wiem po sobie i sie doszukuje wariatka, to nasze maluszki tego nie lubią, tych nerwów, myślę ze wszystko bedzie bardzo dobrze, sama zaraz sie przekonasz! Dawaj znać jak najprędzej czekamy :* mocno 3 mamy kciuki!!!
 
Cześć dziewczyny, już wątpiłam, że tu do was dołączę, ale w końcu po tryliardzie testów dziś w 34DC zobaczyłam dwie kreski. Termin z miesiączki 29.09. czy wam tu też wychodziły tak pozno testy 😅 jestem mamą Róży z końca września 2021. Takze kalendarz ciążowy wygląda bardzo podobnie. Wciąż jeszcze karmię piersią, ale mała powoli się już odstawia. Zanim test wyszedł pozytywny miałam straszne mdłości. Czułam się w ciąży, ale wszystkie testy pokazywany jedna kreskę. Wczoraj zaczęłam delikatnie plamić i dziś masz 🤩 dwie kreski.
 
Cześć dziewczyny, już wątpiłam, że tu do was dołączę, ale w końcu po tryliardzie testów dziś w 34DC zobaczyłam dwie kreski. Termin z miesiączki 29.09. czy wam tu też wychodziły tak pozno testy 😅 jestem mamą Róży z końca września 2021. Takze kalendarz ciążowy wygląda bardzo podobnie. Wciąż jeszcze karmię piersią, ale mała powoli się już odstawia. Zanim test wyszedł pozytywny miałam straszne mdłości. Czułam się w ciąży, ale wszystkie testy pokazywany jedna kreskę. Wczoraj zaczęłam delikatnie plamić i dziś masz 🤩 dwie kreski.
robisz betę czy czekasz na wizyte? :)
 
reklama
Do góry