reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Pomocy! Wczoraj już nawet zanikła wrażliwość i ból piersi a teraz czuję w dole brzucha jak na okres. 7 t +5 d. Pisałam do lekarza, czekam na odpowiedź ,ale nigdy w życiu się tak nie bałam jak teraz.
Kochana nie martw sie, mnie tez przestały bolec piersi, w ciazy nie jest tak ze przez 9 miesiecy codziennie masz te same objawy jedne mijaja, potem wracaja ,jedne wogole sie nie pojawiaja itd. kazda kobieta jest inna. Daj znac co i jak a jak soe teraz czujesz? Lekarz odpisal?
 
Pomocy! Wczoraj już nawet zanikła wrażliwość i ból piersi a teraz czuję w dole brzucha jak na okres. 7 t +5 d. Pisałam do lekarza, czekam na odpowiedź ,ale nigdy w życiu się tak nie bałam jak teraz.
Zerknij w kalendarz. Najprawdopodobniej byś miała teraz okres i dlatego boli jak na okres 😉
 
Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@Śnieżka1990 - wizyta 19.01.
@Joanna939 - wizyta 19.01.
@Marta_322332 - wizyta 19.01.

@Mama.Grzesia - wizyta 20.01.
@tamagotchi - wizyta 20.01.
@wielomatkaa - wizyta 20.01.
@Martaxd - wizyta 23.01.
@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@liska_94 - wizyta 06.02.
@melodyP - wizyta 15.02.

Prenatalne:
@kolorowamama00 - wizyta 09.02
@Mama.Grzesia - wizyta 24.02
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! Powodzenia na wizytach:)
Ja dziś tez obudziłam się bez mdłości i czuje się normalnie jak młody bóg🤣 z tej okazji robię ogórkowa i przygotowuje już biszkopt do ciast na sobotę na dzień dziadków.

Pięknego czwartku.

PS. Czy u Was tez tak sypie śnieg?🤯
 
Do góry