reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Gin kazał przyjść za tydzień, no i zobaczymy
 

Załączniki

  • 16738865575582289099814294455475.jpg
    16738865575582289099814294455475.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 63
reklama
Doszło swedzenie, a po podmyciu się - pieczenie.. no jakiś dramat, se wykrakałam 😭 przełamałam się też, napisalam do gina i prosił, zeby przyjechać, także mam dzis wieczorem wizytę, trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, ze to nie przez luteine - tylko taki zbieg okolicznosci..

.....I moze przy okazji zobaczymy czy jest już zarodek i serduszko 😁
Może luteina Cię podrażniać, znam takie przypadki gdzie dziewczyny nie mogły przyjmować luteine dopochwowo tylko pod język.
 
Martwię się tylko żeby nie trafić do szpitala znowu bo nie dam rady bez mojego bąbla. 😔
Zaplikowalam przeciwbólowe, nospe i magnez bo sprawdziłam co mi dawali wtedy w szpitalu to dodatkowo tylko ketonal i antybiotyk 🙈
Jak nie przejdzie to będę jutro na wizycie u ginekolog kombinować żeby mi coś zapisała.
Jezu, ja już na zapas się zastanawiam jak ja przeżyje bez dziecka te kilka dni 🥺
 
Ja też. Przeraża mnie to 😟
Już do mojego mówiłam że może jednak urodzę w naszym szpitalu to mi Kalinkę codziennie przemyci w odwiedziny 🤣
hahaha. Ja chciałam z mężem pogadać żeby z mamą przyjechał to wejdą chociaż tam na dole żebym mogła zejść i młodego przytulić chociaż, ale zaraz se myślę "nie no gdzie, przecież dziecka nie zostawię samego u gory" 🤣🤣 będę chyba pisała co godzinę do teściowej "wyślij mi zdjęcie jego" 😂😂
 
reklama
Do góry