reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Co do ilości oddanej krwi - taka ciekawostka o mnie, latem odezwali się z DKMS, znalazł się mój bliźniak genetyczny i potrzebował mojej pomocy.
W listopadzie oddałam komórki macierzyste, które poleciały aż do Stanów Zjednoczonych. Tam tez doszło do przeszczepu szpiku ❤️
No i podczas badań(sprawdzali czy ja jestem zdrowa) pobierali mi tez baaaaaardzo dużo krwi, dokładnie 14 fiolek 😂
To trochę ponad połowa, musieli zrobić przerwie i kłuć druga bo nie leciało już nic 😂 także mnie już żadna ilość nie przerazi 😅
 

Załączniki

  • 86B64AD5-4F90-4AB6-B80E-F78F726D0450.jpeg
    86B64AD5-4F90-4AB6-B80E-F78F726D0450.jpeg
    215,2 KB · Wyświetleń: 43
Witam! 🤰🤰

Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ✌️☻️

@asiasiasia - wizyta 16.01.
@Edyta33356 - wizyta 16.01. USG
@Mama.Grzesia - wizyta 16.01.


@Otylia. - wizyta 17.01.
@MamaKrzysia19 - wizyta 17.01.
@Natka0 - wizyta 17.01.
@Mama23????? - wizyta 18.01.
@melodyP - wizyta 18.01.
@Śnieżka1990 - wizyta 19.01.
@Joanna939 - wizyta 19.01.
@Marta_322332 - wizyta 19.01.
@Mama.Grzesia - wizyta 20.01.
@Martaxd - wizyta 23.01.
@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@Edyta33356 - wizyta 26.01.
@angeliskax - wizyta 26.01.
@róża92 - wizyta 1.02.
@Lilia92 - wizyta 6.02.
Ja mam kolejną wizytę 26.01 🙈 to będzie 8 tydzień a wtedy właśnie zatrzymało się w pierwszej wiec musiałam 🙈
 
Co do ilości oddanej krwi - taka ciekawostka o mnie, latem odezwali się z DKMS, znalazł się mój bliźniak genetyczny i potrzebował mojej pomocy.
W listopadzie oddałam komórki macierzyste, które poleciały aż do Stanów Zjednoczonych. Tam tez doszło do przeszczepu szpiku ❤️
No i podczas badań(sprawdzali czy ja jestem zdrowa) pobierali mi tez baaaaaardzo dużo krwi, dokładnie 14 fiolek 😂
To trochę ponad połowa, musieli zrobić przerwie i kłuć druga bo nie leciało już nic 😂 także mnie już żadna ilość nie przerazi 😅
Super!
Ja też jestem zarejestrowana w DKMSie, ale nikt do tej pory się nie odzywał. Wcześniej oddawałam krew kilka razy, ale u mnie to wszystko zależne czy mam akurat wagę odpowiednią :D Dla mnie to nie problem, żeby oddać pół litra krwi, bardziej dla nich, bo nie mogą się wkłuć nigdy, bo mam cienkie żyły.
 
reklama
Co do ilości oddanej krwi - taka ciekawostka o mnie, latem odezwali się z DKMS, znalazł się mój bliźniak genetyczny i potrzebował mojej pomocy.
W listopadzie oddałam komórki macierzyste, które poleciały aż do Stanów Zjednoczonych. Tam tez doszło do przeszczepu szpiku ❤️
No i podczas badań(sprawdzali czy ja jestem zdrowa) pobierali mi tez baaaaaardzo dużo krwi, dokładnie 14 fiolek 😂
To trochę ponad połowa, musieli zrobić przerwie i kłuć druga bo nie leciało już nic 😂 także mnie już żadna ilość nie przerazi 😅
Cudownie, ze udało Ci się pomoc:) ja tez jestem zarejestrowana ale najwidoczniej mój bliźniak jest zdrowy😀
 
Do góry