reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny, dołączam do was! Termin 2 września 🥹😍 to moja pierwsza ciąża także wszystko jest dla mnie nowe. Ogólnie zaczynam się martwić bo ustały objawy ciąży. Czy jest ktoś kto też tak ma/miał i wszystko było ok? ;) na usg byłam w poniedziałek 6t+2d i biło już serduszko ❤
Też mam termin na 2 września ;) ja wymiotów nie mam w ogóle, a obstawiałam, ze będę non stop w toalecie :D z innych objawów to wszystkie falowo się objawiają. Jak jednego ranka przestał mnie boleć piersi to zaczęłam już w głowie sobie wyobrażać najgorsze. Za godzinę już bolały podwójnie ;) od dawna nie masz objawów?
 
reklama
Tak bardzo mi przykro Jovi 😢😢😢

Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom ❤️🍀

Mam pytanie głównie do dziewczyn, które maja już dzidzie na pokładzie - czy w poprzednich ciążach normalnie współżyłyście? Niby lekarz powiedział , że nie ma przeszkód bo nie ma krwiaków ani nic, ale gdzieś mam wewnętrzna obawę, że coś może się stać :/ wczoraj było pierwszy raz coś od ponad 2 tygodni i martwię się trochę czy wszytko będzie dobrze 🙄
 
Tak bardzo mi przykro Jovi 😢😢😢

Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom ❤️🍀

Mam pytanie głównie do dziewczyn, które maja już dzidzie na pokładzie - czy w poprzednich ciążach normalnie współżyłyście? Niby lekarz powiedział , że nie ma przeszkód bo nie ma krwiaków ani nic, ale gdzieś mam wewnętrzna obawę, że coś może się stać :/ wczoraj było pierwszy raz coś od ponad 2 tygodni i martwię się trochę czy wszytko będzie dobrze 🙄
Tak. Normalnie.
Teraz czekam na usg i uspokojenie że wszystko jest dobrze 🤣
Bo narazie celibat 🙈
 
Hej dziewczyny, dołączam do was! Termin 2 września 🥹😍 to moja pierwsza ciąża także wszystko jest dla mnie nowe. Ogólnie zaczynam się martwić bo ustały objawy ciąży. Czy jest ktoś kto też tak ma/miał i wszystko było ok? ;) na usg byłam w poniedziałek 6t+2d i biło już serduszko ❤
Ja również jednego dnia mam, drugie dnia nie i tez się martwiłam. Wczoraj czułam się fatalnie cały dzień, dzisiaj dużo lepiej, ale zobaczymy czy nie złapie mnie w trakcie dnia.
Ogólnie zauwazylam, że jak dłużej śpię i soe wysypiam to nie mam z rana takich mdłości. Może dlatego że dłużej leżę w łóżku zanim wstanę?
 
U mnie właśnie tez był celibat, a wczoraj z racji ze pojawiło się serduszko to trochę spokojniej ☺️ale i tak byłam bardzo ostrożna i w głowie miałam tylko „oby nic się nie stało” 🙄
Spokojnie. Dzidzia ma taką ochronę że jej nic nie będzie jeżeli tylko nie zechcecie całej kamasutry sprawdzać 😉
 
Tak bardzo mi przykro Jovi 😢😢😢

Witam i gratuluje wszystkim nowym dziewczynom ❤️🍀

Mam pytanie głównie do dziewczyn, które maja już dzidzie na pokładzie - czy w poprzednich ciążach normalnie współżyłyście? Niby lekarz powiedział , że nie ma przeszkód bo nie ma krwiaków ani nic, ale gdzieś mam wewnętrzna obawę, że coś może się stać :/ wczoraj było pierwszy raz coś od ponad 2 tygodni i martwię się trochę czy wszytko będzie dobrze 🙄
Tak w poprzednich dwoch ciazach wspolzylam normalnie, teraz tez i nie ukrywam ze wspolzyjemy czesto😁 chociaz ja mam wieksze potrzeby i temperament niz moj partner 🙈 w ostatniej ciazy jak uprawialam sex pod koniec to po odeszly mi wody 🤣🤣
 
Też mam termin na 2 września ;) ja wymiotów nie mam w ogóle, a obstawiałam, ze będę non stop w toalecie :D z innych objawów to wszystkie falowo się objawiają. Jak jednego ranka przestał mnie boleć piersi to zaczęłam już w głowie sobie wyobrażać najgorsze. Za godzinę już bolały podwójnie ;) od dawna nie masz objawów?
 
Też mam termin na 2 września ;) ja wymiotów nie mam w ogóle, a obstawiałam, ze będę non stop w toalecie :D z innych objawów to wszystkie falowo się objawiają. Jak jednego ranka przestał mnie boleć piersi to zaczęłam już w głowie sobie wyobrażać najgorsze. Za godzinę już bolały podwójnie ;) od dawna nie masz objawów?
Tzn mnie
 
reklama
Tzn mniniej nasilone może od 3 dni, biorę luteina i progesteron. Piersi jak złapie to są wrażliwsze,bolą,teraz pojawiło się zmęczenie. Nie mam mdłości,jedynie zaparcia i czasami czuje taką kluchę w gardle i nie mam apetytu. 😊 jestem dobrej myśli,ale obawy o te maleństwo nie dają spokoju :)
 
Do góry