reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Do Łodzi to ja mam 90 km 🙈
Tam tylko robię prenatalne (feminova u Wojdy)
I wysłali mnie do iczmp z cukrzyca ciążowa i nadciśnieniem do porodu 🙈
Ale nie żałuje 😉

Co masz chłopca czy dziewczynkę? 😃
O musze obczaić. No powiem Ci, że ja się bardzo bałam tam rodzic ale bylam bardzo zadowolona i prawdopodobnie drugi raz tam bede szla jesli już.

chłopca, chłopca! :D dzisiaj wlasnie 7miesiecy ma :D
 
reklama
Jakie macie zdanie/doswiadczenia na temat porodów zzo?
Ja nie mogę mieć, bo u mnie zaprzestała akcja porodu - zapis ktg sie uspokoił. Brak skurczy itp. Nawet rozwarcie nie szło. No po prostu zzo u mnie przedłużył akcje porodu. Sam anastazjolog powiedział, że przy drugim porodzie mam nie brać i jeśli dam rade to wytrzymać. Mam nadzieję że będę pamiętać bo wtedy byłam taka wykończona ze jednakze ten odpoczynek mi dużo dał. 😂
 
Ja nie mogę mieć, bo u mnie zaprzestała akcja porodu - zapis ktg sie uspokoił. Brak skurczy itp. Nawet rozwarcie nie szło. No po prostu zzo u mnie przedłużył akcje porodu. Sam anastazjolog powiedział, że przy drugim porodzie mam nie brać i jeśli dam rade to wytrzymać. Mam nadzieję że będę pamiętać bo wtedy byłam taka wykończona ze jednakze ten odpoczynek mi dużo dał. 😂
A na jakim rozwarciu podane było?
Czytalam że może mieć to znaczenie najlepiej od 2-4cm nie pozniej
 
Do 7cm można podać :) ja dostałam przy 5cm rozwarcia.
Normy tak, ale właśnie gdzie się spotkałam z opinia że im wcześniej tym lepiej bo nie hamują.
Choć wg mnie to i tak sprawa indywidualna.
Z kolei moja przyjaciółka miała taki bol migrenowy 2 tyg po porodzie ja trzymał że nie mogła się spionizowac
 
Ja właśnie w przyszłości przymierzałam się do zzo ale wolę posłuchać bardziej doświadczonych :)
 
Ja po 9h regularnych co 3 min skurczy w końcu dobiłam do 4cm, 10:20 przyszedł anestezjolog i zle się wkłuł😒 cały lek ściskał mi po plecach.
Zzo oczywiście nie zadziałało, do tego nie mogłam już wtedy wejść do wanny i tak się męczyłam do 15:20🙄 to uczucie wyczerpania, radości ze w końcu właśnie „odpocznę” a potem rozczarowania, przerażenia i wycieńczenia po słowach „niestety zzo nie zadziała” nigdy nie zapomnę. Dlatego ja będę błagać dr o cc
 
reklama
Do góry