reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
To u mnie w 29+3 malutka wychodzi 1386g. wiec synek moze faktycznie bedzie z tych mniejszych ale to się jeszcze zobaczy bo teraz dzieciaczki mogą znacznie więcej i szybciej przybierać. kiedy masz kolejna wizytę?
Teraz wizyta 27 lipiec, szczeze to aż tak nie przejmuje się ta wagą bo dwóch chłopców rodziłam i obaj 2840g, to chyba szczyt moich mozliwosci
 
w 2 trymestrze dzidzia była bardzo nisko. Nie mogłam za dużo chodzić, bo każdy krok bolał. Wystarczyło, że się troszkę podniosła i już nie uciska na dole i się poprawiło.
Starałam się właśnie nic nie robić 😂😂
Mi w dzisiejszym badaniu wyszła dłuższa, poprzednio 29 a teraz 34 mm, nie ogarniam tego wydłużania i skracania....
 
Też macie rano zatkany nos?🤦🏼‍♀️ 0 kataru, a w nocy i nad ranem budzę się i nie da się oddychać. Teraz doszły jeszcze krwawienia z nosa to boje się nawet dmuchnąć w chusteczkę 😅
Przed chwilka poczułam mdłości, nachyliłam się nad toaletą i pach, krew z nosa
 
reklama
Ja od początku ciąży mam katar i krwawienia z nosa 😫 faktycznie rano jest najgorzej z katarem, ale później w ciągu dnia umiem jakoś funkcjonować bez leków 😬
 
Do góry