reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hej, czy któraś z Was planuje rodzić w Warszawie? Jeżeli tak to w jakim szpitalu i dlaczego? Ja mam mega mętlik w głowie...
 
Hej, czy któraś z Was planuje rodzić w Warszawie? Jeżeli tak to w jakim szpitalu i dlaczego? Ja mam mega mętlik w głowie...

Ja co prawda mam dopiero termin na grudzień/styczeń ale ogólnie będę rodziła w Warszawie no bo tu mieszkam ;) Będzie to mój 3 poród.
Pierwszy (2011r.) - Bielański, drugi (2015r.) Orłowski (ale nie mają już porodówki) i teraz w zależności jak się akcja potoczy Medicover/Inflancka. Z ciążą pozamaciczną byłam na Żelaznej (2022 rok). W każdym z tych szpitali prowadziłam też ciąże na NFZ.

Robiłaś sobie jakiś wstępny plan porodu? Czego oczekujesz? Rozważasz wykupienie położnej?
 
Ja co prawda mam dopiero termin na grudzień/styczeń ale ogólnie będę rodziła w Warszawie no bo tu mieszkam ;) Będzie to mój 3 poród.
Pierwszy (2011r.) - Bielański, drugi (2015r.) Orłowski (ale nie mają już porodówki) i teraz w zależności jak się akcja potoczy Medicover/Inflancka. Z ciążą pozamaciczną byłam na Żelaznej (2022 rok). W każdym z tych szpitali prowadziłam też ciąże na NFZ.

Robiłaś sobie jakiś wstępny plan porodu? Czego oczekujesz? Rozważasz wykupienie położnej?
Oczekuję porodu w pozycjach wertykalnych, znieczulenia, ochrony krocza, dobrze wyposażonej sali porodowej i wsparcia położnej podczas porodu. Bardzo nastawiłam się na Południowy, ale naszły mnie wątpliwości, bo naczytałam się, że jest za mało położnych w stosunku do rodzących i czasami ciężko o więcej uwagi ze strony położnej podczas porodu. No i kwestia tego czy w ogóle mnie przyjmą z powodu obłożenia. Biorę pod uwagę Madalińskiego, Żelazną i Żwirki, ale wszędzie ten sam problem. Położnej nie wykupuję, boję się, że nie stawiłaby się z powodu innych obowiązków, a przez to mogłabym spanikować.
 
reklama
Do góry