reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Aktualnie jestem przez tydzień w domu. Czytałam na mamaginekolog (Link do: USG III trymestru (28-32 tyg.) – co warto o nim wiedzieć?) że usg 3 trymestru nie musi być robione przez lekarza z certyfikatem. Do wypisu ze szpitala dostałam wynik usg ale jest napisane USG II trymestru i nie wiem czy się pomylił czy to coś innego... W szpitalu w sumie nie pytałam o to, chyba nie miałam głowy, za ciężkie przeżycia tam miałam.
Bo usg II trymestru jest refundowane z NFZ, a z III trymestru już nie, więc może dlatego wpisali drugi, bo inaczej nie mogliby w szpitalu wpisać do rozliczenia ;) Pytanie w którym tygodniu wtedy byłaś jak robili Ci to usg czy łapiesz się na widełki do usg III trymestru
 
reklama
Bo usg II trymestru jest refundowane z NFZ, a z III trymestru już nie, więc może dlatego wpisali drugi, bo inaczej nie mogliby w szpitalu wpisać do rozliczenia ;) Pytanie w którym tygodniu wtedy byłaś jak robili Ci to usg czy łapiesz się na widełki do usg III trymestru
O tym nie pomyślałam, to był 31 tydzień
 
Mi też twardnieje czasem właśnie jak chodzę. Skurczy nie czuje, aczkolwiek szyjka mi sie skróciła z 4 cm na 2.9 cm...A odnośnie wagi to maluch w 31 tygodniu ważył ponad 1800 g.
 
Mi też twardnieje czasem właśnie jak chodzę. Skurczy nie czuje, aczkolwiek szyjka mi sie skróciła z 4 cm na 2.9 cm...A odnośnie wagi to maluch w 31 tygodniu ważył ponad 1800 g.
już teraz będzie się skracała :) u mnie też krótsza jest niż ostatnio i lekarz nawet potwierdził, ze w III trymestrze szyjka juz sie skraca. 😉
 
reklama
U mnie ostatnia noc nieprzespana. Ciągle twardy brzuch i lekkie skurcze. Teraz w ciągu dnia też co jakiś czas. Nieważne czy chodzę czy odpoczywam
 
Do góry