reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
@Haynee86 czy Ty zmieniłaś nick czy coś? Bo nie przypominam sobie a utworzyliśmy prywatny wątek i nie wiem czy pisać do Ani prosząc żeby Cie dodała.
Nie zmieniałam, wysłałam prośbę, ale widzę, że nadal jest niezaakceptowana. Ja po prostu nie mam czasu tak cały dzień siedzieć jak Wy, a później nie daje rady nadrobić wieczorem ;)
 
Hej kochana, jak po wizycie? 🥺☺️
Cześc, przepraszam nie miałam jak wczoraj już napisać!
Jestem taka szczęśliwa! Wszystko pięknie. Pierwszy raz w końcu jest wszystko książkowo! ❤️
Zarodek ma 8-9 mm i serce wali mu jak dzwon! Oczywiście nie sprawdzaliśmy wartości jeszcze ale doktor mówi że bije pięknie! Delikatnie się z mężem wzruszyliśmy :D :D
 
Cześc, przepraszam nie miałam jak wczoraj już napisać!
Jestem taka szczęśliwa! Wszystko pięknie. Pierwszy raz w końcu jest wszystko książkowo! ❤️
Zarodek ma 8-9 mm i serce wali mu jak dzwon! Oczywiście nie sprawdzaliśmy wartości jeszcze ale doktor mówi że bije pięknie! Delikatnie się z mężem wzruszyliśmy :D :D
To cudowne wiadomości ❤️ Gratuluje ❤️
 
Jestem w szoku bo ja naprawde w takim razie przechodzę ciąże bezobjawowo. Zero mdłości- czy komuś się pojawiły pozniej? po serduszku? Zmęczenie umiarkowane, głównie wieczorami. Jedyne co to piersi booooola bardzo. Energii mam całkiem sporo. :)
 
reklama
Jestem w szoku bo ja naprawde w takim razie przechodzę ciąże bezobjawowo. Zero mdłości- czy komuś się pojawiły pozniej? po serduszku? Zmęczenie umiarkowane, głównie wieczorami. Jedyne co to piersi booooola bardzo. Energii mam całkiem sporo. :)
A który tydzień ci wychodzi? Mi się pojawiły mdłości około 6 tc i tak trzymają się cały czas przez prawie cały dzień 🫥
 
Do góry