reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dostałam wyniki krzywej cukrowej: na czczo 93, po godzinie 130, po dwóch godzinach 120. Nie wiem jak ten pan z medycyny pracy to zrobił, że wyszło mu 127 skoro robił ukłucie w palec max. 5 minut przed pierwszym pobraniem do krzywej cukrowej. Jakiś magik chyba
 
reklama
Dostałam wyniki krzywej cukrowej: na czczo 93, po godzinie 130, po dwóch godzinach 120. Nie wiem jak ten pan z medycyny pracy to zrobił, że wyszło mu 127 skoro robił ukłucie w palec max. 5 minut przed pierwszym pobraniem do krzywej cukrowej. Jakiś magik chyba
Glukometry często zawyżają. No to tak naprawdę pomiar na czczo masz za wysoki, to ciekawe jakie zalecenia będziesz miała. Pewnie sama dieta i kontrola cukru wystarczy.
 
reklama
Do góry