reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej:)
Jestem na sierpniówkach bo termin z OM wychodzi mi na 31.08 ale ciąża jest o kilka dni młodsza, myślę że i tak urodzę we wrześniu(o ile będzie wszystko dobrze).

Też mam mdłości bez wymiotów, raczej lekkie ale czasem się zwiększają. No i bóle podbrzusza ale lekarz mnie uspokoił, że to normalne :)
Hej! Ja również z sierpniowek :) podobna sytuacja, u mnie termin z om 28.08 ale ciąża na pewno o kilka dni młodsza , dowiem się dokładnie we wtorek ❤️
Nadążasz czytać oba wątki? :D
 
Hej niedzielny test pokazał pozytyw (okres miałam dostać dziś) nie przyszedł dziś test robiony wieczorem, bardzo mocna krecha. Beta z wczoraj 99. Bardzo bym chciała już zostać na tym wątku. :) Mi póki co wypada termin na 22.09 z okresu. W lutym pierwsza wizyta u gin będziemy wszystko wiedzieć.
 
Łącze się w bólu z osobami z katarem :) imbir poszedł w ruch. Działa na mdłości i na rozgrzanie. Dzisiaj zaliczyliśmy z dziećmi długi spacer w górach więc oczywiście już coś mnie bierze.
Słownik 😂😂😂*spam*
Dziewczyny jakie badanie robiłyście oprócz Bety? Poszłam dziś na powtórne po 48h, nie mogłam sobie przypomnieć nazwy badania tego drugiego a panie mówią że one nie wiedzą jakie się robi badanie w ciąży na p (tyle pamiętałam) ... :errr: czytała mi pani całą listę i wybrałam progesteron i nie wiem czy dobrze
Ja robiłam tylko betę, dobrze również zrobić progesteron, żeby potwierdzić lub wykluczyć bramie wzmacniaczy
Hejka :)
dołączam do was, dzisiaj pozytywny test ciążowy. Termin miesiączki na jutro :D Z tego co pokazuje kalkulator to termin miałabym na 23.09.2022 ❤️

Ogólnie staraliśmy się od maja 2021 r. Miałam jedną ciążę biochemiczną. Teraz dwie piękne kreski i mam nadzieję, że wszystko będzie szło dobrze a usg potwierdzi fasolkę :)
Gratulacje i kciuki
Dziewczyny a czy miewacie bóle brzucha/podbrzusza i takie jakby lekkie skurcze. Ja co jakiś czas , najczęściej w nocy mam takie kilku- kilkunastominutowe bóle brzucha z lekkimi skurczami . I zastanawiam się czy to Ok.
w pierwszej ciąży tak miałam, mocne bóle okresowo wzdęciowe plus ból jajnika i pachwin
Dziewczyny, ja już po wizycie u gina. Z USG mam 7+2 i mamy już serduszko❤️
Gratulacje
Witam dziewczyny! Dołączam im ja, są upragnione 2 kreseczki, czekam na wizytę u lekarza za tydzień ❤️☺️
Gratulacje
Dziewczyny a czy wy macie też takie mdłości? Co prawda nie wymiotuję, ale mdłości mi baardzo dokuczają :/
Mam takie mdłości, ze muszę czasem głęboko oddychać, żeby nie biec do toalety
Dziewczyny po 48 h beta mi spadła :O co to znaczy? ratujcie :(
miałam 4900 a mam 4500 dzisiaj...
To nie wróży dobrze, powtórz dla pewności
Hej! Jestem po wizycie! Słyszałam serce…. Kocham…. Ciąża dość zagrożona niestety, lekarz mówił, że będziemy się cieszyć w 20 tygodniu…. Potrzeba duuużo cierpliwości… termin 04.09, można wpisać na listę 😉
Gratulacje
Hashimoto, tsh 4,6, 40 lat na karku i mięśniak w macicy…
Ja 38 💪
Oczywiście bierzesz leki? Ja też mam mięśniaka ale on nie zagraża dziecku.. Tak mówi lekarz. Badałam tarczycę niby anty tpo podwyższone ale usg czysto więc jutro pokaże mojej ginu i zivaczymy czy da mi leki... Tsh miałam 2.02.w wiek 36 na karku też już nie najmłodsza... Będzie dobrze 🍀
Ja 38💪
Mam… i to tak mdli, że czuję się jak potłuczona, a funkcjonować muszę jakoś. Najgorzej jest do południa, a potem jak wrócę z pracy po 17. W nocy jest Ok.

Dziewczyny ja jutro wizyta o 12:20 idziemy z mężem. Pierwszy raz w życiu taka sytuacja, już mam stresa. Mam nadzieję, że tez będę mogła sie pochwalić takimi pięknymi zdjęciami jak wy 🥰
Kciuki
Cześć kochane ;) czytam i czytam i super ze są takie forum gdzie można dostać trochę wsparcia i każda rozumie co przechodzi druga 😍
Ja swoje drugie usg przejdę w piątek o 10:20 ( pierwsze miałam ok 2 tyg temu jednak dr na którego trafiłam był całkowicie bez empatii zrozumienia i chęci pomocy- uznał ciąże jako 6i 5 dni i wczesne poronienie-puste jajo, jednak według moich obliczeń oraz przez bardzo nieregularne miesiączki 37-42 dni wychodzi ze ciąża był wtedy zdecydowanie młodsza wiec trzymajcie kciuki aby w piątek widzieć już ta perełkę ❤️❤️
Jak u Was kochane z zapachami ? U mnie jest totalny dramat mięso kawa smażone nie myślałam ze tak może coś mi śmierdzieć od jakiegoś czasu jem bardzo mało bo nic mi nie przechodzi :((
Trzymam kciukole
 
Kocham te historie 🧡
Ja dzis sie rozryczałam przy piosence Unsteady z filmu me before you🥲
Ja płaczę na tej piosence od zawsze, plus czasem na bardziej chwytajacej za serce reklamie np fundacji. Do tego nie moge oglądać filmow z psim bohaterem w roli głównej. A teraz to lzy mi sie kreca jak pomysle jakie mam szczescie, ze mam fasolke w brzuchu i jak patrze na psa 🤣😂
 
reklama
Dziewczyny czy myślicie ze 5 tygodni I 4 dni od poprzedniej miesiączki będzie już coś widać na usg ?🙈
U mnie 5+1 nie bylo nic. Oczywiscie sie zestresowalam, ale pozniej znalazlam artykul u mamy ginekolog i tam bylo fajnie w dniach wszystko opisane mniej wiecej
 

Załączniki

  • Screenshot_20220105_191249_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220105_191249_com.android.chrome.jpg
    289,4 KB · Wyświetleń: 66
Do góry