reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Moja polozna powiedziala mi, ze powinno sie o wszystkim informowac, nawet kropelce krwi. To zdecydowanie oszczedza Nam stresu ;) jesli okaze sie, ze to nic takiego to przynajmniej nie bedziesz sie zamartwiac :)
O tak racja , napisałam do mojej gin , zobaczymy co odpisze. Lepiej zapytać i być nieco spokojniejszym , jestem ciekawa czy są kobiety w ciąży , które w ogóle się nie denerwują , bo ja to jestem kłębkiem nerwów 🤔🤷‍♀️
 
O tak racja , napisałam do mojej gin , zobaczymy co odpisze. Lepiej zapytać i być nieco spokojniejszym , jestem ciekawa czy są kobiety w ciąży , które w ogóle się nie denerwują , bo ja to jestem kłębkiem nerwów 🤔🤷‍♀️
Przy pierwszej podeszłam zupełnie na luzie, miałam już wszystko zaplanowane i chciałam zacząć robić zakupy od razu, niestety okazało się, że to puste jajo. Potem w między czasie naczytałam się w internecie ile różnych rzeczy może pójść nie tak i teraz już na pewno nie jest na luzie :(
 
O tak racja , napisałam do mojej gin , zobaczymy co odpisze. Lepiej zapytać i być nieco spokojniejszym , jestem ciekawa czy są kobiety w ciąży , które w ogóle się nie denerwują , bo ja to jestem kłębkiem nerwów 🤔🤷‍♀️
Ja niestety znam 2 przypadki, gdzie dziewczyny w moim wieku palily i papierody i marihuane w ciazy i sie jakos nie stresowaly.. a ja mialam ochote nimi potrzasnac...
Mysle, ze swiadome macierzynstwo zawsze bedzie sie wiazalo ze stresem, bo zalezy Nam, zeby wszystko bylo dobrze z dzidziusiem i z nami :)
 
Ja niestety znam 2 przypadki, gdzie dziewczyny w moim wieku palily i papierody i marihuane w ciazy i sie jakos nie stresowaly.. a ja mialam ochote nimi potrzasnac...
Mysle, ze swiadome macierzynstwo zawsze bedzie sie wiazalo ze stresem, bo zalezy Nam, zeby wszystko bylo dobrze z dzidziusiem i z nami :)
Właśnie jak widzę takie kobiety , to mnie skręca. My mieszkaliśmy przez jakiś czas na osiedlu , gdzie byliśmy jedną z 3 pracujących rodzin , reszta nie pracowała , typowi ludzie liczący tylko na państwo i zasiłki . Ile ja się tam naoglądałam . Te dzieci puszczone w samopas , bez opieki , miedzy samochodami , brudne , a mamusie malowały paznokcie i pily piwko z tatusiami . Teraz to bym chyba tam nie dała rady mieszkać bo albo bym beczała z bezradności albo non stop zgłaszała ich do opieki społecznej .
 
Przy pierwszej podeszłam zupełnie na luzie, miałam już wszystko zaplanowane i chciałam zacząć robić zakupy od razu, niestety okazało się, że to puste jajo. Potem w między czasie naczytałam się w internecie ile różnych rzeczy może pójść nie tak i teraz już na pewno nie jest na luzie :(
Kochana a długo czekałaś aż się coś pojawi przy pustym jaju ? :(
Obecnie wychodzi mi 6-7 tydzień a już usłyszałam ze wczesne poronienie :(
 
reklama
Kurczę , ale macie fajnie . U mnie w labo jak poszłam na pierwszą betę byli oburzeni, że śmiałam zapytać czy wyniki będą w tym samym dniu , zawsze o 11 dnia kolejnego
u mnie jak juz laskawie wypisza skierowanie na jakiekolwiek badania to wyniki sa po kilku godzinach, ale krew pobieraja w samym szpitalu gdzie maja tez laboratorium :)
 
Do góry