reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Progesteron mam wysoki więc lekarz mówi że powinno być dobrze, ale się okaże :)Zobacz załącznik 1356794
Cudownie wiadomości...trzymamy kciuki za maleństwo!!!
 
reklama
Mam… i to tak mdli, że czuję się jak potłuczona, a funkcjonować muszę jakoś. Najgorzej jest do południa, a potem jak wrócę z pracy po 17. W nocy jest Ok.

Dziewczyny ja jutro wizyta o 12:20 idziemy z mężem. Pierwszy raz w życiu taka sytuacja, już mam stresa. Mam nadzieję, że tez będę mogła sie pochwalić takimi pięknymi zdjęciami jak wy 🥰
Trzymamy kciuki i daj znac jak będziesz po 🙂 jak jak dotrwam do 26.01 do wizyty do chyba będę siwa. Słono bym zapłaciła za jakieś przeniesienie w czasie o to 2 tygodnie 😃
 
Cześć kochane ;) czytam i czytam i super ze są takie forum gdzie można dostać trochę wsparcia i każda rozumie co przechodzi druga 😍
Ja swoje drugie usg przejdę w piątek o 10:20 ( pierwsze miałam ok 2 tyg temu jednak dr na którego trafiłam był całkowicie bez empatii zrozumienia i chęci pomocy- uznał ciąże jako 6i 5 dni i wczesne poronienie-puste jajo, jednak według moich obliczeń oraz przez bardzo nieregularne miesiączki 37-42 dni wychodzi ze ciąża był wtedy zdecydowanie młodsza wiec trzymajcie kciuki aby w piątek widzieć już ta perełkę ❤️❤️
Jak u Was kochane z zapachami ? U mnie jest totalny dramat mięso kawa smażone nie myślałam ze tak może coś mi śmierdzieć od jakiegoś czasu jem bardzo mało bo nic mi nie przechodzi :((
 
Cześć kochane ;) czytam i czytam i super ze są takie forum gdzie można dostać trochę wsparcia i każda rozumie co przechodzi druga 😍
Ja swoje drugie usg przejdę w piątek o 10:20 ( pierwsze miałam ok 2 tyg temu jednak dr na którego trafiłam był całkowicie bez empatii zrozumienia i chęci pomocy- uznał ciąże jako 6i 5 dni i wczesne poronienie-puste jajo, jednak według moich obliczeń oraz przez bardzo nieregularne miesiączki 37-42 dni wychodzi ze ciąża był wtedy zdecydowanie młodsza wiec trzymajcie kciuki aby w piątek widzieć już ta perełkę ❤️❤️
Jak u Was kochane z zapachami ? U mnie jest totalny dramat mięso kawa smażone nie myślałam ze tak może coś mi śmierdzieć od jakiegoś czasu jem bardzo mało bo nic mi nie przechodzi :((
Mnie na szczęście to ominęło. Za to zgaga po każdym posiłku 🤦‍♀️
 
reklama
Cześć kochane ;) czytam i czytam i super ze są takie forum gdzie można dostać trochę wsparcia i każda rozumie co przechodzi druga 😍
Ja swoje drugie usg przejdę w piątek o 10:20 ( pierwsze miałam ok 2 tyg temu jednak dr na którego trafiłam był całkowicie bez empatii zrozumienia i chęci pomocy- uznał ciąże jako 6i 5 dni i wczesne poronienie-puste jajo, jednak według moich obliczeń oraz przez bardzo nieregularne miesiączki 37-42 dni wychodzi ze ciąża był wtedy zdecydowanie młodsza wiec trzymajcie kciuki aby w piątek widzieć już ta perełkę ❤️❤️
Jak u Was kochane z zapachami ? U mnie jest totalny dramat mięso kawa smażone nie myślałam ze tak może coś mi śmierdzieć od jakiegoś czasu jem bardzo mało bo nic mi nie przechodzi :((
Będę trzymać kciuki ! ✊😁 kurde mnie coś zaczyna gardło bolec i rozkładać wiec najadłam się czosnku i mało co nie zwróciłam…. Ale tez coś apetytu nie mam , teraz mąż zaczął smażyć boczek… wali na cały dom czosnkiem i boczkiem ! Już nie wiem gdzie mam się schować 😭
 
Do góry