reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hej, podczytuje was trochę, szukam waszych wyników z bety bo sama się mega stresuje 😛
W marcu poronienie, w obecnym cyklu pękły 3 pęcherzyki po stymulacji i mega się boję o ciążę mnoga 🙈
W około 9-10 dpo robilam betę i wyszła 21 - czyli w poniedziałek.
Dopiero dzisiaj po pracy znajdę czas zeby zrobić powtórkę i zobaczymy czy jest przyrost 🤷🏼‍♀️
Powodzenia za wasze ciążę ;)
Trzymam kciuki! Ja też dziś byłam badać przyrost ☺️
Powodzenia! 🥰

Cześć dziewczyny,
Chciałam i ja się przywitać, dziś 5+1, termin z om wychodzi na 3 września, choć jeśli będzie tak jak przy 1 ciąży czyli meega cukrzyca z insuliną to pewnie ledwo dotrwam do połowy sierpnia😜 ale póki co zapisuję się tutaj 😌
Beta , 27.12 - 553, a z 29.12 - 1442 😍 więc chyba jest dobrze 😁
Ciągle jeszcze nie dowierzam, gdyż we wrześniu i listopadzie miałam biochemiczne i straciłam nadzieję, ale chyba do 3 razy sztuka 😉
USG mam dopiero na 14.01 ale może uda mi się złapać wcześniejszy termin.
Ogólnie to od wczoraj mam mega mdłości 😔
Hej witaj! ☺️ Trzymamy kciuki aby 3 raz okazał się szczęśliwy 🥰
 
reklama
Hej, podczytuje was trochę, szukam waszych wyników z bety bo sama się mega stresuje 😛
W marcu poronienie, w obecnym cyklu pękły 3 pęcherzyki po stymulacji i mega się boję o ciążę mnoga 🙈
W około 9-10 dpo robilam betę i wyszła 21 - czyli w poniedziałek.
Dopiero dzisiaj po pracy znajdę czas zeby zrobić powtórkę i zobaczymy czy jest przyrost 🤷🏼‍♀️
Powodzenia za wasze ciążę ;)
Tez mialam trzy pęcherzyki. Ciąża pojedyncza
 
Cześć dziewczyny,
Chciałam i ja się przywitać, dziś 5+1, termin z om wychodzi na 3 września, choć jeśli będzie tak jak przy 1 ciąży czyli meega cukrzyca z insuliną to pewnie ledwo dotrwam do połowy sierpnia😜 ale póki co zapisuję się tutaj 😌
Beta , 27.12 - 553, a z 29.12 - 1442 😍 więc chyba jest dobrze 😁
Ciągle jeszcze nie dowierzam, gdyż we wrześniu i listopadzie miałam biochemiczne i straciłam nadzieję, ale chyba do 3 razy sztuka 😉
USG mam dopiero na 14.01 ale może uda mi się złapać wcześniejszy termin.
Ogólnie to od wczoraj mam mega mdłości 😔

Cześć 💞 to idziemy równo, bo ja też dziś 5+1 😁 trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊🤗❤️
U mnie pokazuje termin na 1.09
Wizytę mam 3.01 ☺️☺️
 
reklama
Do góry