reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

Wczoraj troszkę dużo latałam, więc pewnie dlatego. I przeszlo 😁Ja tu plamieniem tak w sumie sie nie bardzo przejmuje, we wcześniejszej ciąży miałam plamienia duże od 6-go tygodnia, a krwotoki od 8 tygodnia, a dziacko żyło po każdym wielkim krwotoku. Krwawił krwiak. Ale niestety ciąża się zakończyła. Teraz przy tej heparynie mam nadzieje, ze bedzie dobrze 😁
Trzymam mocno kciuki aby było wszystko dobrze jak tak!! ❤️🥰
 
reklama
Ja wczoraj byłam na badaniach:
Zrobiłam betę progesteron i od razu też poziom kwasu foliowego.

Wczoraj był 4+5
Beta 2186
Progesteron 19.3
Kwas foliowy 15.7

Martwię się trochę tym progesteronem 😿

Parę cykli temu jak sprawdzałam tydzień po owu poziom proga to tez był w okolicach 19.
Jutro przy przyroście bety sprawdzę jeszcze raz proga. Ale trochę mnie to zmartwiło
 
Dzień Dobry,
Dołączam i ja, @ miała pojawić się 25, a 23.12 zobaczyłam dwie kreseczki - beta 83,73, progesteron 22, kolejna beta 27.12 i prawie 800. Planowana wizyta 4.01 i 18.01 u dwóch różnych specjalistów, nie wiem finalnie na którego się zdecyduję. Przewidywany termin wybuchu 4.09 😍
 
Hej dziewczyny! Witam się z Wami. Termin mam na pomiędzy 31.08, a 03.09, ale chyba tematami będzie mi bliżej do Was.
Jutro zaczynam 5t0d! :)
dodam jeszcze, że jestem po przejściach. Jedna ciąża poroniona w lutym rok temu, druga to była ciąża biochemiczna.
Dostałam po diagnostyce zalecenia przyjmowania acard przy staraniach inheparyny od pozytywnego testu. Stad też teraz ciąże wykryłem w ekspresowych tempie bo w 23d.c z beta równa 5. :)
25 d.c. - beta - 87, prog-36
27 d.c. - beta - 323
4t4d - beta - 4590

Z objawów to dopiero dziś zaczęły bolec mnie piersi
Na pierwsza wizytę mam dwa terminy do wyboru- 03.01 lub 11.01 i teraz myślę, który termin wybrać żeby nie narobić sobie więcej stresu.
 
Ja wczoraj byłam na badaniach:
Zrobiłam betę progesteron i od razu też poziom kwasu foliowego.

Wczoraj był 4+5
Beta 2186
Progesteron 19.3
Kwas foliowy 15.7

Martwię się trochę tym progesteronem 😿

Parę cykli temu jak sprawdzałam tydzień po owu poziom proga to tez był w okolicach 19.
Jutro przy przyroście bety sprawdzę jeszcze raz proga. Ale trochę mnie to zmartwiło
Podobno prog jest zależny od pory dnia itp, mój też zbytnio wielki nie był 🤷‍♀️
Hej dziewczyny! Witam się z Wami. Termin mam na pomiędzy 31.08, a 03.09, ale chyba tematami będzie mi bliżej do Was.
Jutro zaczynam 5t0d! :)
Ja tak samo według OM jutro zaczynam 5 tydzień 😍 wizytę mam 17.01 😍
 
Hej dziewczyny! Witam się z Wami. Termin mam na pomiędzy 31.08, a 03.09, ale chyba tematami będzie mi bliżej do Was.
Jutro zaczynam 5t0d! :)
Hej ❤️ Ja dziś równiutko 5tc+0 ☺️ Termin z OM niby na 02.09 🙈 z resztą jak widać tutaj już jest nas sporo z podobnymi terminami 🥰 super!
dodam jeszcze, że jestem po przejściach. Jedna ciąża poroniona w lutym rok temu, druga to była ciąża biochemiczna.
Dostałam po diagnostyce zalecenia przyjmowania acard przy staraniach inheparyny od pozytywnego testu. Stad też teraz ciąże wykryłem w ekspresowych tempie bo w 23d.c z beta równa 5. :)
25 d.c. - beta - 87, prog-36
27 d.c. - beta - 323
4t4d - beta - 4590

Z objawów to dopiero dziś zaczęły bolec mnie piersi
Na pierwsza wizytę mam dwa terminy do wyboru- 03.01 lub 11.01 i teraz myślę, który termin wybrać żeby nie narobić sobie więcej stresu.
Ja mam 11.01 pierwszą wizytę i już się jej nie mogę doczekać 🙈
Co do objawów to dalej mam trochę bolesne piersi ale nie tak jak na poczatku i czasem bóle brzucha.
Tutaj część z nas tez jest po przejściach(w tym tez i ja) wiec możemy się wspierać ☺️

Ja niby się cieszę ale też niesamowicie boję i trochę podchodzę na chłodno przynajmniej do pierwszego usg. Ale trzymam tez kciuki, że wszystko będzie dobrze!

Miłego dnia dziewczyny!
 
Dziewczyny, ja z OM dziś mam 5t1d. Minęły mi wszystkie objawy jakie miałam (zmęczenie, częste oddawanie moczu). Mam wrażenie, że nie odczuwam nic co może być związane z ciążą. Czy to dobrze? Czy tak też może być? Ma któraś z Was tak ma?

Tak sobie myślę, że może być wiele kobiet, które są na tym etapie ciąży co ja i może nawet jeszcze nie wiedzą.
 
reklama
Podobno prog jest zależny od pory dnia itp, mój też zbytnio wielki nie był 🤷‍♀️

Ja tak samo według OM jutro zaczynam 5 tydzień 😍 wizytę mam 17.01 😍
I jak to właśnie jest z liczeniem tych tygodni? Jak ja mam 5t1d to znaczy, że zaczynam 5 tydzień czy już skończyłam całe 5 tygodni i zaczynam szósty ? Skomplikowane to na razie dla mnie 😂
 
Do góry