reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Tak byłam na clo bez podania zastrzyku na pęknięcie. Lekarz mówił że z tych trzech co najwyżej może pojawić się ciaza bliźniacza ale jest pojedyncza. Obecnie koncze 9 tydzien.
ja na aromku, też bez ovitrelle.
Mnie strasznie nastraszył, że może być ciąza z 3 i przestawił czarny scenariusz co będzie z 3, jak przebiega taka ciąża i potem wychowanie dzieci, rehabilitacja........ dlatego tak jakoś się denerwuje tym wszystkim 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, a macie tak, ze nie dochodzi do Was, że jestescie w ciazy? Ja dziś miałam taka sytuacje, ze kolezanka mi powiedziała ze inna kolezanka jest w ciazy już w 3 miesiacu. I autentycznie poczułam zazdrosc. A potem sobie przypomniałam ze przecież sama jestem w ciazy… może to uczucie się pojawiło przez poprzednie poronienia?
Na razie nic nikomu nie mówimy z mężem… jakoś boje się, ze coś jest nie tak. Mam zero objawów oprócz braku okresu. Może lekko mnie bolą piersi…
Wydaje mi sie, ze dopiero jak zobacze serduszko to do mnie dotrze. My poki co raczej tez z tych powsciagliwych. Niestety u mnie w rodzinie byly poronienia, ostatnie nawet w 10 tygodniu dlatego jestem przewrazliwiona. Chociaz pierwsze co zrobilam dzis jak otworzylam oczy to poglaskalam brzuch 😍
 
Ja wczoraj niestety podczas prysznica dostałam krwawienia :( Nie był to jakiś krwotok jak przy poprzedniej straconej ciąży, ale jednak.
Dziś krew juz brunatna, jakby stara, ktora jsszcze do konca nie wypłynęła.
Tak czy siak-nie zwiastuje to niczego dobrego. Chyba nie jestem stworzona do bycia mamą... 😔
 
Ja wczoraj niestety podczas prysznica dostałam krwawienia :( Nie był to jakiś krwotok jak przy poprzedniej straconej ciąży, ale jednak.
Dziś krew juz brunatna, jakby stara, ktora jsszcze do konca nie wypłynęła.
Tak czy siak-nie zwiastuje to niczego dobrego. Chyba nie jestem stworzona do bycia mamą... 😔
Konsultowałaś to z lekarzem już?
Nawet tak nie myśl!
Tulę💙
 
ja na aromku, też bez ovitrelle.
Mnie strasznie nastraszył, że może być ciąza z 3 i przestawił czarny scenariusz co będzie z 3, jak przebiega taka ciąża i potem wychowanie dzieci, rehabilitacja........ dlatego tak jakoś się denerwuje tym wszystkim 🤷‍♀️
Nie martw się! Niedługo pójdziesz do lekarza i wszystko się wyjaśni na usg. A do tego czasu się nie stresuj niepotrzebnie 🥰🙈 trzymam kciuki!
Dziewczyny, a macie tak, ze nie dochodzi do Was, że jestescie w ciazy? Ja dziś miałam taka sytuacje, ze kolezanka mi powiedziała ze inna kolezanka jest w ciazy już w 3 miesiacu. I autentycznie poczułam zazdrosc. A potem sobie przypomniałam ze przecież sama jestem w ciazy… może to uczucie się pojawiło przez poprzednie poronienia?
Na razie nic nikomu nie mówimy z mężem… jakoś boje się, ze coś jest nie tak. Mam zero objawów oprócz braku okresu. Może lekko mnie bolą piersi…
ojeju ja mam tak, że nie dociera do mnie. Bardzo na chłodno podchodzę do tego po swoich przeżyciach i cały czas się boję. A to że nie mam mdłości a to że progesteron niski. Cały czas w strachu niestety.
My z mężem też nikomu nie mówimy. Pewnie jak wszystko pójdzie dobrze to dopiero po 3msc powiemy.
 
Hej 👋 tak więc i ja nieśmiało wyjdę z ukrycia. Wczoraj testy , blade ale pozytywne . Dzisiaj beta 84,1 , prog 32,16 .
Też jestem z tych bojących , dwie straty za sobą . Nie umiem , a raczej boje się cieszyć.
Hej ❤️ Gratulacje!
Dużo nas tutaj po przejściach, ale damy radę!
Ja tez się bardzo boję i też radości super nie ma bo się autentycznie boję cieszyć..
 
reklama
Do góry