reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Zastanawiam się jak moje zareagują na nowego członka rodziny. Mam nadzieję, że się przyzwyczają. Męża na początku nie lubiły i gryzły w palce od stóp 🙃
Ja mam prawie czteroletnie rodzeństwo kociaków. Kocur jest strasznie zazdrosny o wszystko. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie.
 
Cześć dziewczyny :-)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja miałam się umówić pod koniec tego tygodnia ale córka ma covid, ja niby chorowałam w grudniu ale też mam objawy i chyba zrobię test. Martwię się, to dopiero początek ciąży a już jakieś chorobami się przyplątało 😔
 
Cześć dziewczyny :-)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja miałam się umówić pod koniec tego tygodnia ale córka ma covid, ja niby chorowałam w grudniu ale też mam objawy i chyba zrobię test. Martwię się, to dopiero początek ciąży a już jakieś chorobami się przyplątało 😔
Będzie dobrze... Moja gorączkowała... Leżała u siebie starałam się nie całować jej i przeszło... A u młodego w szkole nauczyciele zaszczepieni mają covida i on ma zdalne więc nie wiadomo co to będzie
 
Będzie dobrze... Moja gorączkowała... Leżała u siebie starałam się nie całować jej i przeszło... A u młodego w szkole nauczyciele zaszczepieni mają covida i on ma zdalne więc nie wiadomo co to będzie
Oj ja się mega boję zdalnego 😕. Syn w tym roku ma egzaminy ósmoklasisty i to jak są w tyle z programem przez zdalne to masakra :o.
 
reklama
Dziewczyny a zapisujecie się na kontrolę do stomatologa? Bo mam zapisane w zaleceniach, że do 10 tyg kontrola u stomatologa.
Nie;) byłam u stomatologa w listopadzie.
Moja również. Dlatego wszystko sprawdzam w internecie i niepotrzebnie się nakręcam 🙈
Czasem mam wrażenie, że przesadzam ale boję się cokolwiek zaniedbać. Kiedyś się śmiałam z koleżanek w ciąży, że to banda histeryczek teraz jestem jedną z nich🙈
 
Do góry