reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hej dziewczyny ja już po wizycie!
Pół nocy dziś nie spałam, a jak szłam na wizytę to miałam niesamowitego stresa.
Dziś 7tc+3 i z usg tez dokładnie tyle wychodzi ❤️
Jest bombelek! I jest serduszko! Nie włączał mi dźwięku ale było widać! Tętno też zbadał 153! Ale ulga! Bardzo się cieszę, że wszystko gra ❤️ Dostałam tez skierowanie na badania prenatalne, dziś pewnie się umówię ☺️
Powodzenia życzę na reszcie dzisiejszych wizyt dziewczyny. Trzymam kciuki bardzo mocno ☺️🔥
Jaka cudowna wiadomość ♥️♥️Kochana a co z Twoim leżeniem ? Bo chyba dobrze pamiętam , że ostatnie 2 tygodnie leżałaś? Nadal musisz czy możesz już normalnie funkcjonować ?
 
reklama
@Luni a Ty o której masz wizytę ? Bo chyba dzisiaj , tak ? 😊
Taaaak właśnie
Dzien dobry w Poniedzialek! ☕
Wiem, ze to jeszcze bardzo wczesny etap, ale jak to mowia lepiej zapobiegac niz leczyc😉 Stad moje pytanie czy macie do polecenia jakies kosmetyki przeciwko rozstepom? A moze jakies naturalne sposoby? Tyle tego na rynku, ze ciezko wybrac odpowiednie 🤔
hej ja już wstępnie robiłam research 🙈
Biooil jest polecany ale dopiero od 3mc
Oraz palmers z rossmana dobry ma skład i dziewczyny w opiniach pisały ze bardzo im pomógł. Wiadomo ze rozstępy to tez geny ale na pewno smarowanie kremami ograniczy ilość.
Dodatkowo szczotkowanie ja mam z lullalove szczotki dwie jedna do biustu druga do ciała, ale muszę poczytać jak w ciąży się je stosuje
 
Cześć dziewczyny 😊 jak u Was dzisiaj humorki ? Która ma dzisiaj wizytę ?
Ja powoli oswajam się z myślą, że wrzesień to chyba nie bedzie mój termin , niby plamienia całkowicie ustały , ale oprócz tego ustały też wszelkie objawy , ból piersi , nudności , poranne mdłości , wszystko jak ręką odjął . Do tego to leżenie w domu nie przyprawia mnie o dobre myśli .
Hej totalnie nie myśl w taki sposób (chociaż łatwo mówić) ja miałam dokładnie takie same myśli jak Ty dwa tygodnie temu. Tez się stresowałam mocno ze nie miałam objawów - marzyłam o wymiotach i mdlosciach 🙈 dodatkowo właśnie leżenie wzmagało tylko we mnie myślenie i stresowanie sie. Ale powiem Ci ze z każdym dniem byłam spokojniejsza ze wszystko będzie dobrze z czasem pojawiały sie objawy.
Bardzo dobrze ze dziś idziesz do lekarza! Zobaczysz to Ci da spokój i wiedzę ze np pęcherzyk jest prawidłowo umiejscowiony a to już jest połowa sukcesu! Trzymam mocno kciuki żeby było wszystko dobrze!
 
Dzien dobry w Poniedzialek! ☕
Wiem, ze to jeszcze bardzo wczesny etap, ale jak to mowia lepiej zapobiegac niz leczyc😉 Stad moje pytanie czy macie do polecenia jakies kosmetyki przeciwko rozstepom? A moze jakies naturalne sposoby? Tyle tego na rynku, ze ciezko wybrac odpowiednie 🤔
Ja planuje kupić czysty olej migdałowy. Aktualnie na promocji w rossku duża butla za ok. 53 zł.
 
Odpowiednik clexane 0,6 to neoparin 0,4? W aptece jako zamiennik clexane 0,4 dostałam neoparin 0,4 i teraz zwątpiłam.

Co do rozstępów to póki co mam jakiś krem z Rossmanna (ale użyłam go może raz) a potem zamierzam smarować się olejkiem ze słodkich migdałów (w którym można także kąpać maluszka;))
O tak zapomniałam o olejku ze słodkich migdałów! Tez warto się nim smarować ☺️
 
Hej dziewczyny, mnie dzisiaj tak mdli, że masakra 🤢🤢🤢🤢 co jadacie na śniadanie ?
Ja to w ogóle nie mam apetytu. Ale jem na sile albo już faktycznie jak mi burczy w brzuchu kanapki albo jajecznicę (ubolewam ze nie mogę jajek sądzonych na miękko ) ale staram się w miarę zdrowo jeść choć średnio mi to wychodzi. Teraz po wizycie kiedy ta ciąża już jest bardziej realna to wdrażam zdrowe odżywianie.
A i kupowałam sobie teraz w lidlu takie musy owocowe w woreczkach wyciskane. I jak nie chciałam nic jeść a wiedziałam ze trzeba to to jadłam ☺️ Muszę kupić sobie zapas
 
u mnie tak wlasnie bylo, w zeszlym cyklu, z tym, ze kreski na tescie byly zdecydowanie jasniejsze
Nie wiem co już myśleć strasznie się boje w pierwszej ciąży tak nie miałam odrazu okres odszedł a teraz powinnam dostać w czwartek okres zawsze wsumie był regularny a tu nagle dziś ja wogole jestem od początku w szoku że tak szybko takie kreski wyszły widoczne
 
reklama
Jaka cudowna wiadomość ♥️♥️Kochana a co z Twoim leżeniem ? Bo chyba dobrze pamiętam , że ostatnie 2 tygodnie leżałaś? Nadal musisz czy możesz już normalnie funkcjonować ?
Hej w sumie nic mi nie powiedział, powiedział ze wszystko jest super i gratuluje. Nadal luteinę mam brać. Nie mówił nic o dalszym leżeniu wiec chyba mogę już normalnie funkcjonować oczywiście będę się oszczędzać, ale już ta niewiedza mnie nie dobija czy wszystko jest ok.
Ostatnie 2 tygodnie leżenia dały mi w kość bo praktycznie w ogóle nie wstawałam. Raz wyszłam z domu po zakupy bo mąż się rozchorował i to wszystko. Więc teraz będę wdrażać trochę normalnego życia. Oczywiście z tych emocji zapomniałam zapytać o jakieś sporty ale lekarz dał mi swój nr telefonu i kazał pisać i dzwonić jak będę miała jakieś pytania itd.
 
Do góry