reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Matko aż się boje tam jechać leci minjka na poacAtek okresu myślicie że by test się mylił nie możliwe aż takimi krechami
 

Załączniki

  • IMG20220114120628.jpg
    IMG20220114120628.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Hej dziewczyny, mnie dzisiaj tak mdli, że masakra 🤢🤢🤢🤢 co jadacie na śniadanie ?
Najczęściej jogurt naturalny z bananem i granolą. Jak mam ochotę na słono to piada z suszonymi pomidorami, serem, szpinakiem z patelni, a czasem zwykłe kanapki. Dziś akurat nie miałam ochoty za bardzo więc zjadłam kilka pomidorków koktajlowych i rzodkiewek. Przewijały się też jajka na twardo z majonezem i ogórkiem. Z tym, że u mnie mdłości wystąpiły tylko kilka razy, a dziś kończę 7tc. Non stop mam jakieś zachciewajki, wczoraj nawet od samego patrzenia na miskę popcronu w serialu... :oops:
 
Do góry