reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Bombelkowanie czuję 😅
Dziewczyny, wywaliło mi już taką piłeczkę, ze wyglądam jak w 4 m.c😅
Ja też mam już delikatnie zaokrąglony brzuszek :D aż sama się dziwię co tak wcześnie.. A to początek 7 tyg.
Chyba, ze zawsze tak miałam, ale nie zwracałam na to uwagi 🤣🤣
Może to przez picie ogromnej ilości wody i herbaty z pokrzywy 😉
 
reklama
Hej dziewczyny!
Od wtorku pozytywny test ciążowy (w 1 spodziewanym dniu miesiączki 34dc), dziś robiona beta 1200… pierwsze co patrząc na normy wg mojego laboratorium od 1500 to 4-5 tydzień 🧐 i już się martwię czy to za mało czy Ok… któraś mogłaby się podzielić jak to było u Was ?
W poniedziałek śmigam znowu sprawdzić przyrost, no ale weekend przede mną 🥴 i jak na zlosc mega bolący zab i dentysta jutro 😑
Hej :) wiesz co , nie patrz na te tabelki bo one w każdym labo wyglądają inaczej , liczy się prawidłowy przyrost bety , wiec na spokojnie powtorz w poniedziałek :)
 
Dziewczyny dzisiaj dopiero do was dołączyłam ale martwię się, w ogóle nie sądziłam ze zobaczę te 2 kreski i to po pierwszy cyklu starań. Wydaje się zbyt piękne zeby było prawdziwe.... Bolą mnie plecy, coś kłuje w środku i nogi od wewnętrz też pobolewają. Zdaje sobie sprawę, że to klasyczne objawy ciąży ale fiksuje ze coś nie tak. Jak ja przetrwam 9 miesięcy jak dosłownie w pierwszym dniu mam takie schizy 😱
 
Dziewczyny, ja niestety sie z Wami żegnam. Po dzisiejszwj wizycie w macicy wielkk krwiak zachodzący na pęcherzyk ciążowy, defoemujący go. Na wcześniejszym USG nie było widać krwiaka, zarodek z serduszkiem tak. Dziś widać jedynie krwiaka i wielki pęcherzyk. Zarodka i akcji serca brak. Lekar mowi, ze cuda się zdarzają i jest szansa, że zarodek zakrywa krwiak, ale to raczej kwestie "cuda".
Życzę Wam zdrowych Ciąż. Ja szykuje sie na kolejne poronienie, za tydzień wizyta. Lekarz podejmie dalsze kroki.
Myśl pozytywnie ! Cuda się zdarzają !
 
Dziewczyny, ja niestety sie z Wami żegnam. Po dzisiejszwj wizycie w macicy wielkk krwiak zachodzący na pęcherzyk ciążowy, defoemujący go. Na wcześniejszym USG nie było widać krwiaka, zarodek z serduszkiem tak. Dziś widać jedynie krwiaka i wielki pęcherzyk. Zarodka i akcji serca brak. Lekar mowi, ze cuda się zdarzają i jest szansa, że zarodek zakrywa krwiak, ale to raczej kwestie "cuda".
Życzę Wam zdrowych Ciąż. Ja szykuje sie na kolejne poronienie, za tydzień wizyta. Lekarz podejmie dalsze kroki.

Bardzo mi przykro, ale trzymam kciuki żeby jednak wszystko poszło dobrze ❤️
 
Hej dziewczyny!
Od wtorku pozytywny test ciążowy (w 1 spodziewanym dniu miesiączki 34dc), dziś robiona beta 1200… pierwsze co patrząc na normy wg mojego laboratorium od 1500 to 4-5 tydzień 🧐 i już się martwię czy to za mało czy Ok… któraś mogłaby się podzielić jak to było u Was ?
W poniedziałek śmigam znowu sprawdzić przyrost, no ale weekend przede mną 🥴 i jak na zlosc mega bolący zab i dentysta jutro 😑

Moim zdaniem beta dobra, ale robiłaś przyrosty czy tylko jeden raz?
 
Dziewczyny dzisiaj dopiero do was dołączyłam ale martwię się, w ogóle nie sądziłam ze zobaczę te 2 kreski i to po pierwszy cyklu starań. Wydaje się zbyt piękne zeby było prawdziwe.... Bolą mnie plecy, coś kłuje w środku i nogi od wewnętrz też pobolewają. Zdaje sobie sprawę, że to klasyczne objawy ciąży ale fiksuje ze coś nie tak. Jak ja przetrwam 9 miesięcy jak dosłownie w pierwszym dniu mam takie schizy 😱
Przybijam sobie z Tobą piątkę ,to tak samo nasz pierwszy cykl staram i tez ciagle boje się , że to za szybko by wszystko było piękne i prawdziwe . Nigdy się tyle nie stresowałam co teraz
 
U mnie beta hcg dopiero 110 a już mam brzuch jak w 5 miesiącu 🙃 To moja 4 ciaza, nie wiem jak wytrzymam do wizyty 2.02. Zrobiłam dziś badanie krwi by mieć spokojny weekend i jest przyrost 260% więc całkiem dobrze 😃

Jaką miałaś betę początkowa i kiedy?

Ja wczoraj pierwszy pozytywny test, a dzisiaj beta 45 wiec musi być dosc wcześnie. Mam powtórzyć w przyszłym tygodniu :)
 
reklama
Przybijam sobie z Tobą piątkę ,to tak samo nasz pierwszy cykl staram i tez ciagle boje się , że to za szybko by wszystko było piękne i prawdziwe . Nigdy się tyle nie stresowałam co teraz
Ja się szykowałam na wielomiesoaczba batalię, test zrobilam dla potwierdzenia że będę mogła dziś napić się winka z teściowa a tu zonk. 2 kreski 😂
 
Do góry