reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
A nie prawda 😉 wyobraz sobie, że ja w ciąży z synem bylam na usg w 6+5 i nie było widać zarodka jeszcze! Straciłam nadzieję, kontrola byla tydzień później 7+5 i wszystko już było 😁😁😁 i zarodek i akcja serca, więc głowa do góry!
Dziękuję narazie się nie stresuje bo wiem kiefy był sex i kiedy mój przyjechał więc nie ma mówi że to jest już po d 6tydz.. A jest 5 dopiero No cóż...czekam do wizyty chyba że pójdę do innej gin w nast tyg bo nie da mi to spokoju albo tak zmierzyła pęcherzyk że aż taki duży wyszedł 🙄
 
Dziewczyny które mają Luxmeda, ja poprzednią ciążę i tą również prowadzę u lekarza w Luxmedzie bo tez mam pakiet i wszystkie badania tam robię. Nie umawiałam się na żadne dodatkowe wizyty prywatnie. Ale to też zależy na jakiego gina się trafi. Do tego co ja chodzę jest permanentny brak terminów bo jest tak oblegany. Ale zawsze po wizycie wystawia skierowanie na kolejną wizytę i wtedy jest większa dostępność terminów.
Też mam pakiet w Luxmedzie i stwierdziłam, że szkoda mi czasu na chodzenie do dwóch lekarzy:) jedyne co planuję to USG u jeszcze jednego lekarza z, być może, lepszym sprzętem. Do mojego lekarza znalazłam jakiś jeden wolny termin ale dobrze słyszeć, że ze skierowaniem jest ich więcej:)
 
czesc dziewczyny, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojej grupy :) dzisiaj zobaczylam 2 kreski na tescie ciazowym, dla pewnosci wlasnie zrobilam Digital Clear Blue i potwierdzone, ze doszlo do zaplodnienia. ostatnia miesiaczka 16 grudnia.
zalaczam zdjecie testu :) mieszkam w UK, czy ktoras z was tez tu mieszka?
1642169316093.png
 
Cześć hashimotko, konieczna wizyta u endo i zrobienie badan ft3 ft4 i tsh, trzeba się zdrowo odżywiać to fakt, nie tylko w ciąży ale przy hashi, masz świetną okazję do zmiany nawyków! Dużo warzyw to podstawa, chude mięso, zdrowe tłuszcze, jak chcesz polecę Ci później super książkę z prostymi przepisami związaną właśnie z hashimoto, to idealna dieta dla ciężarnych!
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić 😋 nie no odżywiam się zdrowo myślę , staram się dostarczać wszystko co trzeba , tylko że nie chce mi się przyrządzać tych wszystkich dań 😥 czasami mam takiego lenia... W sumie to teraz cały czas nic mi się nie chce i wszystko robię na siłę 😒 ale i tak poproszę o tytuł tej książki 🙂 napewno się przyda ☺️
 
czesc dziewczyny, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojej grupy :) dzisiaj zobaczylam 2 kreski na tescie ciazowym, dla pewnosci wlasnie zrobilam Digital Clear Blue i potwierdzone, ze doszlo do zaplodnienia. ostatnia miesiaczka 16 grudnia.
zalaczam zdjecie testu :) mieszkam w UK, czy ktoras z was tez tu mieszka?
Zobacz załącznik 1357748
Gratulacje, witaj :* Ja w Irlandii :)
 
reklama
U mnie nadal giga katar, kapiący z nosa, cieknący i dobijający.
W poniedziałek mam wizytę wg owulacji będzie to 6 t. 5 dzień , według OM początek 8 tygodnia
Zobaczymy

P. S. Czuję się okropnie , niedobrze, slabo

Cześć dziewczyny ! Dwa tygodnie temu pokazały mi się dwie kreski . Dzisiaj byłam na wizycie i zobaczyłam malutki pęcherzyk i maluteńki zarodek . Jestem dobrej myśli. Jestem po 3 stratach .Mam trombofilie wrodzona i jestem na Luteinie 2x1 , heparynie 0,4 , Acard i inne leki. Trzymam za Was kciuki! ❤️❤️❤️
Gratulacje
Hej dziewczyny. Ja świeżo po testowaniu, bo dopiero dzisiaj, ale postanowiłam do Was już nieśmiało dołączyć, trzeba mieć pozytywne nastawienie :)

To był nasz 7 cykl, ale tak naprawdę miał to być cykl w którym się „nie staraliśmy” - ja nie testowałam owulacji ani nie mierzyłam temperatury, a seks był tylko dwa razy w tym cyklu - dzień po dniu - na zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 😂 i pomimo tego, że myślałam ze nie ma szans na ciążę w tym miesiącu, to zrobiłam ostatni test który miałam (mały paseczek na zdjęciu). Cień cienia, ale od razu w drodze do pracy kupiłam drugi i po jakiejś 1.5 zrobiłam już w pracy - drugie zdjęcie. Ostatni test zrobiłam koło 19:00 - ten z ekranikiem - bo chciałam oznajmić mężowi - jak to chłop na bladych kreskach by się zawiesił 😂😂😂😂

Na razie do mnie chyba jeszcze nie dociera co się wydarzyło chociaż łącznie mam przed sobą 5 pozytywnych testów 😂 ale jest zbyt wcześnie żeby się już ekscytować. Jutro lecę do lekarza, niestety mieszkam w Irlandii i będzie problem ze zbadaniem przyrostu bety co drugi dzień, ale może chociaż uda się zrobić chociaż kilka.

Muszę nadrobić wątek żeby Was wszystkie poznać, ale witam ❤️
Gratulacje ‼️
Dziewczyny, jak Wy z Mdłościami dajecie rade pracować? Ja na razie jestem ciagle zdalnie, wiec mam ułatwienie ale od przyszłego tygodnia mam chodzić i trochę się boje, że nie zdążę do toalety
Czasem jest hardkor
Cieszę się bardzo z takich pozytywnych wiadomości na tej grupie :) oby tak dalej ❤️ Tak apropo serduszka powiedzcie mi jak to jest z tym widzeniem / słyszeniem przez doppler serduszka . Bo czytałam i kiedyś tez obiło mi się o uszy ze lekarz nie powinien do któregoś tygodnia włączać głosu , tylko pokazać na ekranie bo to szkodzi dziecku . Mój ginekolog w poprzedniej ciazy w 6+1 już załączył i słyszałam ❤️ I robił tak co wizytę . Dziewczyny jak to z tym jest ?
Dokładnie nie powinien włączać dopplera do 11 tc widać pikanie
Hej kobitki , wczoraj byłam na USG 😌 póki co wszystko ok , widziałam malutki zarodek 4 mm i było tętno 🥰 wg usg 6+2 a wg ostatniej miesiączki 5+3 . Myślałam że nic nie zobaczę a tu takie zaskoczenie. Lekarz nie założył jeszcze karty ciąży , kazał przyjść za dwa tygodnie 😶
Gratulacje
Dzień dobry dziewczyny, zastanawiałam się czy już do Was pisać bo dopiero wczoraj test dał wynik pozytywny. Na pierwszą betę wybieram się jutro. Jestem jeszcze kilka dni przed okresem więc wszystko może się wydarzyć, mimo, że nastawiam się pozytywnie ☺️✊ widzę, że będzie sporą przepaść między waszymi przeżyciami, a moimi ponieważ termin z om mam na 27.09 więc jeszcze wszystkie odczucia i pierwsza wizyta przede mną. Jest to moja 3 ciąża, pierwsza zakończyła się w 20 tygodniu, dziecko miało wadę chromosomalną triploidię (rozmawialiście o testach Nipt, ja w drugiej ciąży wykonywałam test Panorama w tej też będę go wykonywać, ponieważ jako jedyny jest wstanie wskazać triploidię, po moich przeżyciach tylko informacja, że dzidziuś nie ma tej wady da mi spokój na resztę ciąży. Mimo, że genetyk mówił, że to wada przypadkowa i nie powinna się powtórzyć.) Z drugiej ciąży mam zdrową córeczkę, która skończyła już rok. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Wspierajmy się i dotrwajmy do września w pełnym składzie 😆
Witamy ❤️
czesc dziewczyny, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojej grupy :) dzisiaj zobaczylam 2 kreski na tescie ciazowym, dla pewnosci wlasnie zrobilam Digital Clear Blue i potwierdzone, ze doszlo do zaplodnienia. ostatnia miesiaczka 16 grudnia.
zalaczam zdjecie testu :) mieszkam w UK, czy ktoras z was tez tu mieszka?
Zobacz załącznik 1357748
Gratulacje
 
Do góry