reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

A czy czujecie takie jakby łaskotanie w podbrzuszu ? 🤷‍♀️Ja tak mam , a że prace mam siedząca to nie mogę w miejscu usiedzieć i cały czas zmieniam pozycje 😂
 
reklama
A czy czujecie takie jakby łaskotanie w podbrzuszu ? 🤷‍♀️Ja tak mam , a że prace mam siedząca to nie mogę w miejscu usiedzieć i cały czas zmieniam pozycje 😂
Mnie tylko czasem kłuje to z jednej to z drugiej strony. Tak poza tym ani mdłości, ani tkliwości piersi, jedynie jeszcze częste sikanie, ale jak widzę tutaj dotyczy to chyba wszystkich 😂. W sumie w żadnej ciąży nie miałam mdłości, raczej apetyt mi wzrasta 😝.

Oho, a do tego wszystkiego mam kotkę w rui 😱.
 
Dziewczyny które mają Luxmeda, ja poprzednią ciążę i tą również prowadzę u lekarza w Luxmedzie bo tez mam pakiet i wszystkie badania tam robię. Nie umawiałam się na żadne dodatkowe wizyty prywatnie. Ale to też zależy na jakiego gina się trafi. Do tego co ja chodzę jest permanentny brak terminów bo jest tak oblegany. Ale zawsze po wizycie wystawia skierowanie na kolejną wizytę i wtedy jest większa dostępność terminów.
 
reklama
Do góry