reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny, może zadam dość kontrowersyjne pytanie, ale jestem ciekawa. Jesteście szczepione? Albo zamierzacie? Bo mi kardiolog powiedział dziś że jeżeli potwierdzi się ciąża to odrazu się szczepić, że jak wciąż będę się nie szczepić to zaszkodzę dziecku i że powinnam się zaszczepić przed, albo teraz bo też bezpieczne to jest.
Ja dwa miesiące przed transferem miałam dawkę przypominającą. Jak będzie kolejna to też wezmę 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Dwa tygodnie temu pokazały mi się dwie kreski . Dzisiaj byłam na wizycie i zobaczyłam malutki pęcherzyk i maluteńki zarodek . Jestem dobrej myśli. Jestem po 3 stratach .Mam trombofilie wrodzona i jestem na Luteinie 2x1 , heparynie 0,4 , Acard i inne leki. Trzymam za Was kciuki! ❤️❤️❤️
Ja po 1 stracie. Też na heparynie. Trzymaj się! <3
 
Cześć dziewczyny ! Dwa tygodnie temu pokazały mi się dwie kreski . Dzisiaj byłam na wizycie i zobaczyłam malutki pęcherzyk i maluteńki zarodek . Jestem dobrej myśli. Jestem po 3 stratach .Mam trombofilie wrodzona i jestem na Luteinie 2x1 , heparynie 0,4 , Acard i inne leki. Trzymam za Was kciuki! ❤️❤️❤️
Ja ten sam zestaw acardu ile bierzesz 150
 
Dziewczyny, może zadam dość kontrowersyjne pytanie, ale jestem ciekawa. Jesteście szczepione? Albo zamierzacie? Bo mi kardiolog powiedział dziś że jeżeli potwierdzi się ciąża to odrazu się szczepić, że jak wciąż będę się nie szczepić to zaszkodzę dziecku i że powinnam się zaszczepić przed, albo teraz bo też bezpieczne to jest.
Moja gin kategorycznie zabroniła teraz jakichkolwiek szczepień. Nie uzasadnia ja nie wnikałam.
 
Hej dziewczyny wyszlam od lekarza jaka ulga jest piękny pęcherzyk.. 27. 01 szukamy serduszko... Oby do przodu... Dalej mam brać leki które biorę mam mięśniaka ale ja o nim wiem... No cóż czekamy i trzymam kciuki za inne dziewczyny.
O to będziemy mieć w ten sam dzień wizytę, a z tego co pamiętam to jesteśmy w podobnym terminie :)
 
Hej dziewczyny. Ja świeżo po testowaniu, bo dopiero dzisiaj, ale postanowiłam do Was już nieśmiało dołączyć, trzeba mieć pozytywne nastawienie :)

To był nasz 7 cykl, ale tak naprawdę miał to być cykl w którym się „nie staraliśmy” - ja nie testowałam owulacji ani nie mierzyłam temperatury, a seks był tylko dwa razy w tym cyklu - dzień po dniu - na zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 😂 i pomimo tego, że myślałam ze nie ma szans na ciążę w tym miesiącu, to zrobiłam ostatni test który miałam (mały paseczek na zdjęciu). Cień cienia, ale od razu w drodze do pracy kupiłam drugi i po jakiejś 1.5 zrobiłam już w pracy - drugie zdjęcie. Ostatni test zrobiłam koło 19:00 - ten z ekranikiem - bo chciałam oznajmić mężowi - jak to chłop na bladych kreskach by się zawiesił 😂😂😂😂

Na razie do mnie chyba jeszcze nie dociera co się wydarzyło chociaż łącznie mam przed sobą 5 pozytywnych testów 😂 ale jest zbyt wcześnie żeby się już ekscytować. Jutro lecę do lekarza, niestety mieszkam w Irlandii i będzie problem ze zbadaniem przyrostu bety co drugi dzień, ale może chociaż uda się zrobić chociaż kilka.

Muszę nadrobić wątek żeby Was wszystkie poznać, ale witam ❤️
 

Załączniki

  • D2F5A81B-15A0-4554-B8CB-E5100C6258CA.jpeg
    D2F5A81B-15A0-4554-B8CB-E5100C6258CA.jpeg
    508,4 KB · Wyświetleń: 108
  • B6D1BBA9-5903-446C-BC36-BCA26491D374.jpeg
    B6D1BBA9-5903-446C-BC36-BCA26491D374.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 119
  • CC310C72-B78F-4E33-BE16-0DD489F25D31.jpeg
    CC310C72-B78F-4E33-BE16-0DD489F25D31.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 99
Ja jestem po dwóch dawkach szczepienia i teraz miałam mieć trzecia ale robiłam przeciwciała i mam bardzo dużo i ginekolog mówi że nie muszę się spieszyć z trzecia dawka. Dziś udało mi się kupić zastrzyki przeciwzakrzepowe! To jest jakaś masakra bo nigdzie ich nie ma. Nawet w hurtowniach więc nie można zamówić.
Powiem Wam ze po całym dniu w pracy brzuch mnie boli dosyć mocno. Ale oby do ferii (jestem nauczycielka), potem do wielkanocy i do czerwca 😁 Mam zamiar dotrwać w pracy do wakacji ale zobaczymy jak wyjdzie 😉
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja świeżo po testowaniu, bo dopiero dzisiaj, ale postanowiłam do Was już nieśmiało dołączyć, trzeba mieć pozytywne nastawienie :)

To był nasz 7 cykl, ale tak naprawdę miał to być cykl w którym się „nie staraliśmy” - ja nie testowałam owulacji ani nie mierzyłam temperatury, a seks był tylko dwa razy w tym cyklu - dzień po dniu - na zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 😂 i pomimo tego, że myślałam ze nie ma szans na ciążę w tym miesiącu, to zrobiłam ostatni test który miałam (mały paseczek na zdjęciu). Cień cienia, ale od razu w drodze do pracy kupiłam drugi i po jakiejś 1.5 zrobiłam już w pracy - drugie zdjęcie. Ostatni test zrobiłam koło 19:00 - ten z ekranikiem - bo chciałam oznajmić mężowi - jak to chłop na bladych kreskach by się zawiesił 😂😂😂😂

Na razie do mnie chyba jeszcze nie dociera co się wydarzyło chociaż łącznie mam przed sobą 5 pozytywnych testów 😂 ale jest zbyt wcześnie żeby się już ekscytować. Jutro lecę do lekarza, niestety mieszkam w Irlandii i będzie problem ze zbadaniem przyrostu bety co drugi dzień, ale może chociaż uda się zrobić chociaż kilka.

Muszę nadrobić wątek żeby Was wszystkie poznać, ale witam ❤️
witamy ❤
 
Do góry