reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja juz też po USG, ale za duzo sie nie dowiedziałam tylko że mała waży ok 1 kg. Czy to nie jest za mała waga jak na 28 tydz. Lekarka tylko powiedziała ze wszystko ok i tyle.
 
ale te trzecie nie są obowiązkowe. Moja lekarka nic nie mówiła żeby robić.
W Polsce obowiązkowe są trzy usg (refundowane) tzw referencyjne: po 1 trymestrze, połówkowe i właśnie usg 3 trym
C2FC6ACD-6FAF-4B24-8839-54C4FEA9CE1C.jpeg
 
Przexiez
A w którym tygodniu robi się to usg?
Ciekawe czy mi je zrobi mój lekarz... Jak dotąd doczekałam się u niego tylko jednego- tego, który potwierdził ciążę w 6 tyg...
O tym, że to niechciany przez nich wnuk, bo nie mamy ślubu i wstyd przed ludźmi na wsi to dowiedzieliśmy się w momencie poinformowania ich, że rodzina się powiększy. W życiu większej przykrości nie przeżyłam, jak wtedy.
Mnie dotąd boli, jak słyszę jakieś docinki. Niby nie robi tego specjalnie, ale coś palnie, nie zastanowi się, a ja potem przeżywam. Ciężko nauczyć się ignorować tą niechęć do mnie i ciąży, a drzeć kotów nie chce, bo raz że kłótnie nie są w mojej naturze, a dwa jestem skazana na mieszkanie z nimi do końca ich życia, więc psuć atmosferę na samym początku nie ma sensu, bo potem będzie tylko gorzej 😔
A to rozumiem zupełnie inna sytuacja w moim przypadku teściowa na drugim końcu wioski mieszka więc w pewnym sensie mam pole do popisu żeby ją za hamować, i jak najbardziej masz rację potem może być tylko gorzej życzę wytrwałości, pojawi się dzidzia to się może zmienić tego Ci życzę, pozdrawiam
 
reklama
Mnie się wydaje ze to tak wolno leci, gdzie tu jeszcze do września 🙈 a jak znosicie upały?
Mi może szybko leci bo w pracy dużo się dzieje, nawet poza ubrankami nie mam żadnej wyprawki, żadnych kosmetyków, łóżeczko niezłożone, wózek niewypramy, a już widzę, że to minie w mgnieniu oka 🙈
Upaly ciężko, jak tylko mogę to leżę prawie nago i się nie ruszam żeby się nie zmęczyć 😂
 
Do góry