reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wejdź do pokoju mojej nastolatki.... [emoji23] Ja jej nie sprzątam, sama ma się nauczyć. Czego efektem jest wieża ciuchów na krześle, bo przecież wszystkie mogą sie przydać, a woli hurtowo odniesc do prania niż co chwilę po jednym [emoji23] ostatnio jak ją opieprzyłam, to w pół godziny byl blysk... I to n ajak długo! Dwa dni pozniej juz nie bylo sladu po porządkach [emoji23][emoji23]
Znam to... ostatnio moi chłopcy się buntują, w efekcie pokój jest teraz zawalony klockami, bo oni sprzątać "nie lubią" ... :/
 
reklama
Hej! Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy tydzień ciąży podany na USG jest taki "mniej więcej" czy raczej dokładny?
Licząc od ostatniej miesiączki mam 9 tydzień, według USG 6t + 3 dni, chociaż pęcherzyk ma już 22mm.
Dostałam skierowanie do szpitala, bo prawdopodobnie to puste jajo, ale tak się jeszcze waham czy nie poczekać z tydzień, bo jeśli to faktycznie 6 tydzień to może jeszcze coś się pojawi i pomyślałam, że zasięgnę porady tutaj.
 
Hej! Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy tydzień ciąży podany na USG jest taki "mniej więcej" czy raczej dokładny?
Licząc od ostatniej miesiączki mam 9 tydzień, według USG 6t + 3 dni, chociaż pęcherzyk ma już 22mm.
Dostałam skierowanie do szpitala, bo prawdopodobnie to puste jajo, ale tak się jeszcze waham czy nie poczekać z tydzień, bo jeśli to faktycznie 6 tydzień to może jeszcze coś się pojawi i pomyślałam, że zasięgnę porady tutaj.

Pomiar z USG ma niepewność ok 3%.

A możliwe ze przesunęła Ci się owulacja?
 
Właśnie ciężko powiedzieć, zazwyczaj miałam regularnie, ale cholerka wie. Już się tyle naczytałam o przypadkach, gdzie zarodek i w 10 tygodniu się pojawiał z powodu opóźnień owulacji, że nic mnie już nie zdziwi. Ale zaskoczyła mnie ta pewność Pani Doktor... W każdym razie skoro to tylko 3% to chyba jeszcze zrobię za tydzień badanko. Dzięki wielkie!
 
Znam to... ostatnio moi chłopcy się buntują, w efekcie pokój jest teraz zawalony klockami, bo oni sprzątać "nie lubią" ... :/
Moja mimo rocznikowo 14 lat, ma dużą szufladę w komodzie wypelnioną Lego, wszystkie klocki a jakże, osobno, ale za cholere nie da sobie tego wyrzucić [emoji23] w sumie to niech już zostawi, będzie na z akilka lat dla malucha [emoji23]
 
Hej! Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy tydzień ciąży podany na USG jest taki "mniej więcej" czy raczej dokładny?
Licząc od ostatniej miesiączki mam 9 tydzień, według USG 6t + 3 dni, chociaż pęcherzyk ma już 22mm.
Dostałam skierowanie do szpitala, bo prawdopodobnie to puste jajo, ale tak się jeszcze waham czy nie poczekać z tydzień, bo jeśli to faktycznie 6 tydzień to może jeszcze coś się pojawi i pomyślałam, że zasięgnę porady tutaj.
 
Hej! Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy tydzień ciąży podany na USG jest taki "mniej więcej" czy raczej dokładny?
Licząc od ostatniej miesiączki mam 9 tydzień, według USG 6t + 3 dni, chociaż pęcherzyk ma już 22mm.
Dostałam skierowanie do szpitala, bo prawdopodobnie to puste jajo, ale tak się jeszcze waham czy nie poczekać z tydzień, bo jeśli to faktycznie 6 tydzień to może jeszcze coś się pojawi i pomyślałam, że zasięgnę porady tutaj.

Ja jak byłam 7+4 tyg ciąża była według usg młodsza o 2 tyg. We wtorek byłam na usg czyli według OM 9+0 a na usg pokazało 9 +1 tyg😊
 
reklama
Hej! Dziewczyny, może głupie pytanie, ale czy tydzień ciąży podany na USG jest taki "mniej więcej" czy raczej dokładny?
Licząc od ostatniej miesiączki mam 9 tydzień, według USG 6t + 3 dni, chociaż pęcherzyk ma już 22mm.
Dostałam skierowanie do szpitala, bo prawdopodobnie to puste jajo, ale tak się jeszcze waham czy nie poczekać z tydzień, bo jeśli to faktycznie 6 tydzień to może jeszcze coś się pojawi i pomyślałam, że zasięgnę porady tutaj.
Nawet jakby to był 6+3 to już by było widać serduszko. Ale chyba był tu taki przypadek że nie było serduszka a potem już się rozkręciło. Zawsze trzeba mieć nadzieję ❤️
 
Do góry