reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A wiecie co, jak będę po prenatalnych już (9 marca dopiero [emoji24]) i będzie wszystko z dzidzią w porządku, to obiecałam sobie, ze kupię pierwszą rzecz dopiero i chyba padnie na kosz Mojżesza. [emoji7]

Ja zaraz po prenatalnych jadę do lidla bo ma być kolekcja dziecięca ;) w poprzedniej ciąży miałam większość wyprawki z lidla, za każdym razem coś tam wybrałam :)
 
reklama
Dzień dobry :)

@jjm86 trzymam za Ciebie kciuki zawsze, od "pierwszego wejrzenia" na tym forum 🥰 u mnie nic nowego, poza jednym "problemem", który opiszę poniżej 🙃

@helloitsmeanna myślę, że świetnie się sprawdzisz jako druga moderatorka 😍 wielkie dzięki za ten akces! :)

DZIEWCZYNY POMÓŻCIE :)
Jestem dzisiaj w 11+5. Biorę Femibion 1. Na opakowaniu jest napisane, że jest on dla wczesnej ciąży 1-12. tydzień. Femibion 2 jest od 13 tygodnia.
I ja już oszalałam. Czy 11+5 to jest końcówka 12 tygodnia, tj. jeszcze dwie tabletki ze starej paczki i zaczynam Femibion 2, czy jednak powinnam jeszcze następny tydzień brać Femibion 1 🤔 normalnie mam od rana zaćmienie mózgu. Help 🙃

Kochana dzięki za miłe słowa ❤️❤️❤️
Ja bym dobrała normalnie te 2 tabletki i zaczęła następne :-) bez stresu ❤️
Krwi było tak dużo że to nie podrażnienie na pewno,ja myślałam że się posikałam to było takie chlusniecie na dwa raxy
Co ok 15 sek.
Moja musiała przeoczyć chyba,
No nic leżę i pachnę😊

Trzymam kciuki żeby już było spokojnie! Odpoczywaj 🥰
 
Ja tak samo jak Ty, ostatnie usg miałam jakoś w 8 tygodniu. Jutro będę miała usg i będzie 10tygodni i 6 dni. Nie stresujmy się, ja ciągle odganiam zle myśli, bo dzidziuś czuje już nasze stresy 💕
Dziwne, bo generalnie ostatnio jestem jakaś spokojna, ale jak przychodzi wizyta to stres bierze górę... odliczam już godizny, muszę sobie puścić jakiś babski śmieszny film i się zrelaksować, a jutro od rana poprawie sobie zapewne humor na resztę weekendu ❤️ Powodzenia ☺️
 
A wiecie co, jak będę po prenatalnych już (9 marca dopiero 😭) i będzie wszystko z dzidzią w porządku, to obiecałam sobie, ze kupię pierwszą rzecz dopiero i chyba padnie na kosz Mojżesza. 😍

Haha mam w ten sam dzień prenatalne i myśle czy czekać z pierwszymi zakupami na wtedy czy dopiero na 17.03 na wizytę u ginekologa już po wszystkim :D
 
Dzień dobry :)

@jjm86 trzymam za Ciebie kciuki zawsze, od "pierwszego wejrzenia" na tym forum 🥰 u mnie nic nowego, poza jednym "problemem", który opiszę poniżej 🙃

@helloitsmeanna myślę, że świetnie się sprawdzisz jako druga moderatorka 😍 wielkie dzięki za ten akces! :)

DZIEWCZYNY POMÓŻCIE :)
Jestem dzisiaj w 11+5. Biorę Femibion 1. Na opakowaniu jest napisane, że jest on dla wczesnej ciąży 1-12. tydzień. Femibion 2 jest od 13 tygodnia.
I ja już oszalałam. Czy 11+5 to jest końcówka 12 tygodnia, tj. jeszcze dwie tabletki ze starej paczki i zaczynam Femibion 2, czy jednak powinnam jeszcze następny tydzień brać Femibion 1 🤔 normalnie mam od rana zaćmienie mózgu. Help 🙃
Ja jutro mam 12+0 i zaczynam femibion 2 🤔
 
Hej hej 😆
Mialam dzis wizyte na NFZ, na początek pomyliłam kliniki i pojechałam tam gdzie mam miec prenatalne 5marca 🤣
Masakra, szkoda gadac. Tym samym spóźniłam sie 20 min do lelarki 🙈
NFZ to inny wymiar, serio....wizyta 8 min,na szczescie bylo usg, 2 minutowe ale było.
Maluszek ma 3 cm, serduszko pika, wszystko ok, cytologia pobrana 🥰 dzis 10+1 i z usg tez tak wychodzi,jestem spokojna, chyba odetchnelam, teraz 3 marca u mojego doktorka i 5 marca prenatalne 😍
 
tylko ja mam tak wczesnie czyli 11+5? :(
Kochana przestań się stresować tym terminem są tez dziewczyny które maja prenatalne 11+ 5, to jest czas kiedy takie badanie się robi. Ja mam 12+0 czyli 2 dni później. Myślisz ze dużo to zmieni? Na pewno nie. Dzidzia będzie już na pewno wystarczająco duża aby wszystko dobrze pomierzyć. Zostaw ten termin w spokoju ;)
 
reklama
Do góry