reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Krwi było tak dużo że to nie podrażnienie na pewno,ja myślałam że się posikałam to było takie chlusniecie na dwa raxy
Co ok 15 sek.
Moja musiała przeoczyć chyba,
No nic leżę i pachnę😊
Tak czy siak WIELKI SZACUN dla ciebie że jesteś taka opanowana i racjonalnie podchodzisz do tego ❤️ Będziesz miała mega spokojne dziecko 👍 odpoczywaj
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj 10tygodni + 5dni i powiem Wam, że chyba zaczynam się czuć o wiele lepiej. W poprzednim tygodniu wymiotowałam nawet po otworzeniu lodówki i nie miałam na nic apetutu a teraz... ciągle mam na coś smaka. Jutro mam wizytę i nie mogę się już doczekać ☺️
 
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj 10tygodni + 5dni i powiem Wam, że chyba zaczynam się czuć o wiele lepiej. W poprzednim tygodniu wymiotowałam nawet po otworzeniu lodówki i nie miałam na nic apetutu a teraz... ciągle mam na coś smaka. Jutro mam wizytę i nie mogę się już doczekać ☺️
Ja ostatnio tez mam coraz więcej siły, mdłości raz lepiej raz gorzej, drzemka w ciągu dnia już nie codziennie, a raz na 3 dni 😅 wiec coraz lepiej...
 
Ja usg miałam robione w 6 i 8 tygodniu. Jutro kolejne i będzie to 11 tydzień, zaczynam się stresować :( będę tez robić testy genetyczne
 
reklama
Ja usg miałam robione w 6 i 8 tygodniu. Jutro kolejne i będzie to 11 tydzień, zaczynam się stresować :( będę tez robić testy genetyczne
Ja tak samo jak Ty, ostatnie usg miałam jakoś w 8 tygodniu. Jutro będę miała usg i będzie 10tygodni i 6 dni. Nie stresujmy się, ja ciągle odganiam zle myśli, bo dzidziuś czuje już nasze stresy 💕
 
Do góry