reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Nie wiem co robić, pojechałam do szpitala,mieszkam na takim zadupiu że jechałam tam chyba więcej niż pół godziny
A tam izolatki zajęte i moga mnie przyjąć ale najpierw czekam na wymaz potem 4 godz na wynik po czym idę na oddział gdzie mnie przebadają
Obliczylam że ok. 21 całe te ceregiele by się skończyły, mogę też przyjechać rano do przychodni się przebadać
Podpaska przez też czas pozostawała sucha mnie nic nie bolało więc postanowiłam wrócić do domu. I się położyć, przed chwilą byłam w toalecie i znów trochę poszło,jak przy okresie
Do innego szpitala mam tyle samo w odwrotnym kierunku
Pieprzony covid
o masakra ale mają podejście 😱 ja jednak przy takich krwawieniach wolałabym zostać przebadana... i też mi się wydaje że powinnaś być zbadana na IP jako przypadek pilny.
 
reklama
Dziewczyny, też macie czasem takie napady na lodówkę? 😂 Dzisiaj mnie tak dopadło, że jestem wypchana pod korek, a jeszcze bym coś skubnęła. Na przemian słodkie ze słonym. Masakracja 😅
Stara ja dziś umrę albo urodze. Nażarłam się kapusty kiszonej a potem zapalamy to mlecznym Shakem bialkowym, już słyszę jak mi się przelewa
 
Jak mnie to wkur..... Było trzeba zarządac pisemnej informacji, że jesteś z krwawieniem w ciąży zbadają Cię za 4 h po wymazie.. Niech lekarz to podbije..cwaniaki
dokładnie to są jakieś czyste kpiny! rozumiem covidy i inne cuda ale to jest sytuacja która może zagrażać czyjemuś życiu. Ciekawe czy ludzi z ciężkich wypadków albo z zawałami czy udarem mózgu też najpierw tam w szpitalu na wymaz kierują. Normalnie aż się człowiek w środku gotuje!!
 
reklama
dokładnie to są jakieś czyste kpiny! rozumiem covidy i inne cuda ale to jest sytuacja która może zagrażać czyjemuś życiu. Ciekawe czy ludzi z ciężkich wypadków albo z zawałami czy udarem mózgu też najpierw tam w szpitalu na wymaz kierują. Normalnie aż się człowiek w środku gotuje!!
No kuwa żart. Te do porodu też nogi zaciskają przez 4h
 
Do góry