reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja zawsze chciałam zwiedzić skandynawię, podoba mi się ten klimat :-) albo wylecieć na Islandię, zwiedzić Kanadę i Alaskę. Moz enie przepadam za klimatem zimowym, ale o urok miejsca mi chodzi. I jakoś tak wszedzie mi sie wydaje lepiej niż u nas[emoji85]
mi się tez marzy wycieczka do Skandynawii 💕 zakochałam się w tych widokach chociaż widziałam je tylko na zdjeciach
 
Ja zawsze chciałam zwiedzić skandynawię, podoba mi się ten klimat :-) albo wylecieć na Islandię, zwiedzić Kanadę i Alaskę. Moz enie przepadam za klimatem zimowym, ale o urok miejsca mi chodzi. I jakoś tak wszedzie mi sie wydaje lepiej niż u nas[emoji85]
Dokładnie ja też, pracowalam 2 miesiące w Holandii co prawda nie jest to moje miejsce na ziemii to na pewno ale przyjechałam cv zlozylam do raptem kilku firm i w tym samym dniu telefony a na drugi dzień już praca zalatwiona- pracowałam w magazynie Apple- miałam wiekowke a pomimo to żyłam jak królowa pijąc martini a tu na stanowisko za grosze typowo fizyczne jakieś smieszne rekrutacje jakby nie wiadomo co to było plus jeszcze wyżyj za minimalną krajową- nie ma szans. Dlatego pod tym względem uważam że Polska to dno.. Ceny zupełnie nie adekwatne do zarobków plus nowe podatki
 
Dzięki dziewczyny ❤️ staram się być naprawdę dobrej myśli, choć obecnie moje nastawienie jest dobre ale neutralne. A głowy nie da się zatrzymać.
To jest bardzo ciężki temat wiec nie będę opisywała wszystkiego tutaj, ale wiem też, że jest to swego rodzaju „ciekawość” wiec jeśli chcecie więcej mogę wam opowiedzieć. Zwłaszcza, że sytuacja w Polsce jest jaka jest, dużo ważnych informacji jest pomijanych, a wiedza w tej tematyce i przebiegu historii jest naprawdę mała.
Nie mogę powiedzieć, że się z tym pogodziłam, zreszta kto by mógł. Ale żyje dalej, jestem w ciąży i jestem tutaj z wami - nadal. Wspomnienia bolą, ale mówienie o nich pozwala się oswoić z tym co było :).
Jesteś mega silna i masz rację czasem lepiej wygadać się niż trzymać w sobie ja tak mam i jeżeli tylko coś mnie trapi dziewczyny są tak wspaniale że podtrzymują na duchu serio
 
Ja ide na krew w pt. 26.02 prenatalne i 12.03 gin. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tym l4 w ciąży. Czy do sredniej wlicza sie nagrody itp?? Czy ile dostaje pensji, tyle l4 będzie . Kompletne meme jestem w tym temacie🤪
 
Z tgeo co się orientuję faramakoliczna wchodzi w grę tylko. do około 8 tc. A potem już Tylko chirurgiczna.
Owszem, ale pomagasz farmakologiczna.... to nie jest tak, kiedy bylam w szpitalu, dziewczyny w 12-13tyg dostawały tabletki cytotek czy jakoś tak, i czekaly....jak bylo po wszystkim, to na czyszczenie.
 
Ja ide na krew w pt. 26.02 prenatalne i 12.03 gin. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tym l4 w ciąży. Czy do sredniej wlicza sie nagrody itp?? Czy ile dostaje pensji, tyle l4 będzie . Kompletne meme jestem w tym temacie🤪
Średnia z 12 miesięcy jest wyliczana poprzedzając miesiąc w którym wystąpiła absencja. Co to za nagroda? W formie premii jak jesy nazwana?
 
Ja ide na krew w pt. 26.02 prenatalne i 12.03 gin. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tym l4 w ciąży. Czy do sredniej wlicza sie nagrody itp?? Czy ile dostaje pensji, tyle l4 będzie . Kompletne meme jestem w tym temacie🤪
Dostajesz czysta pensje, bez premii itd z tego co ja wiem.
 
reklama
Do góry