reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Sa portale ktore pomagają, naprawdę 😊
Ja tez jestem tym przerazona, bo nie wyobrażam sobie rodzic bardzo chorego dziecka ktore zaraz jest skazane na śmierć, sa tez tabletki poronne...za 50zl.
Ale laski! Myslimy pozytywnie!musi byc dobrze 🥰
Z tgeo co się orientuję faramakoliczna wchodzi w grę tylko. do około 8 tc. A potem już Tylko chirurgiczna.
 
Można wszystko 😁 nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że już nie mieszkam w PL chociaż tu też nie jest kolorowo.
Wierzę i szacun za odwagę i determinację wszystkim mieszkającym za granicą a Pani z Malezji to już ukłony 😃ja też jakbym tylko miała możliwość to UK albo Szwecja
 
Można wszystko [emoji16] nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że już nie mieszkam w PL chociaż tu też nie jest kolorowo.
Ja zawsze chciałam zwiedzić skandynawię, podoba mi się ten klimat :-) albo wylecieć na Islandię, zwiedzić Kanadę i Alaskę. Moz enie przepadam za klimatem zimowym, ale o urok miejsca mi chodzi. I jakoś tak wszedzie mi sie wydaje lepiej niż u nas[emoji85]
 
reklama
Ja tego nie ogarniam na razie 😆 Ale pappe pewnie uda mi sie zrobic na medicover. Ogólnie lekarz mnie nie skierował na ten test tylko ide sama z siebie. Żeby mieć za darmo, to musiałabym spełnić warunki i przede wszystkim być po 35 r.ż.
Ja mam rocznikowo i lekarz mnie skierował byłam najpierw na konsultacji i wtedy lekarka dala mi na badania i usg nic nie płaciłam niewiem już sama
 
Do góry