reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A co do brzucha to ja marnieje w oczach a nie tyje 🙈 tesciowa już dziś mi wypomniała sińce pod oczami
Normalne skoro miałaś młodłości. Nadrobisz później.
Ciekawe czy się chociaż mniej przytyje jak zaczyna się rosnąć z mniejszej wagi niż przed ciąża🤔.
26, w rodzinie zero wad zarówno u mnie jak i u męża. Pappa pokazała ryzyko 1 na ponad tysiąc. Po prostu przypadek losowy
I tego się najbardziej boję. Już lepiej wynik fałszywie dodatni i potem zdementowanie tego przez amnio, niż w drugą stronę- wynik dobry, a niewykryte wady.
Myślałam, że pappa myli się raczej w te drugą stronę. Nic nie wskazywało na pierwszych prenatalnych na wadę?
 
Bosze... Od tamtego wtorku jem węglowodany... Umrę.. Albo mi żołądek rozerwie albo doope 🤣🤣 oj jutra szlaban na węgle. Jednak potwierdza się to, że zdycham po nich. Btw.. Dziwnie mnie ciągnie w środku, aż mnie zginęło trochę jak się do łóżka położyłam. Jakby się coś naciagalo I za krótkie było. Nie umiem tego bardziej zobrazowac
Twój mały niuniek się rozpycha 😌
Rozciąga się wszystko w środku, ja wcześniej nie mogłam się położyć z wyprostowanymi nogami tylko musiałam je podkurczać 😅
A dzisiaj rano w łóżku na leżąco, jeszcze we śnie nieświadomie wyciagnelam do przodu lewą nogę aż krzyknęłam z bólu 😱 właśnie jakbym miała coś tam rozerwać, potem bałam się ruszyć i w tym bólu zasnęłam 🙃
 
Dzisiaj 8+3, koniec nerwowego okresu dla mnie, zero plamień, cycki nadal bolą, cyzli objawy są, a cyce dodatkowo zaczynają okrutnie swędzieć, w podbrzuszu to chyba glownie jelita czuję a nie pobolewnaia w macicy, tqkze chyba juz bedzie dobrze. Zaczyna dopiero do mnie. Wkoncu docierac, że jestem w ciąży, że chyba uda się tym razem donosić [emoji3059] taki mega spokój mnie ogarnął [emoji3059]
 
Wy tu o brzuchach a mnie zadziwiają moje cycki, zapomniały chyba, że grawitacja je obowiązuje 😂😂😂
 

Załączniki

  • IMG_1247.jpg
    IMG_1247.jpg
    71,5 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry