reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja nie powoedizlalam że 80 % przepija. 🤦‍♀️ Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli nie ma się na codzień styczności z tematem to nawet nie ma się pojęcia do czego ludzie są zdolni... Tylko w tym wszystkim cierpią dzieciaki. Ok płacisz podatki odbierasz sobie te pieniążki luz. A co jeśli są małżeństwa które też płacą podatki, a nie mogą mieć dzieci?! Nie odbiorą sobie tych pieniążków a podatki palca, cena za żywność wzratsta kupić muszą.
Kurde, ale to juz dziwne porównanie, czyli jesli sa rodziny ktore nie moga miec dzieci, to juz innym z dziecmi nie mozna pomóc? Dziwne myślenie...
 
reklama
Wg mnie 500+ powinna dostawać rodzina gdzie przynajmniej jeden rodzic pracuje. Chyba że mieszka w jakiejś okolicy gdzie pracy naprawdę nie ma to obowiązkowa rejestracja w urzędzie pracy i wysyłanie do pracy gdy oferta się pojawi. Zresztą dużo ludzi tez pracują za granicą czy w rozjadach i żyją... więc praca jest dla chcącego.
I to by było ok, zgadzam sie zupełnie.
 
Przeczytaj następny post moj. Ale maz pracuje? Jeden rodzin jak pracuje to jest przecież jak powinno być. Ale gdy juz dwojga rodziców nie pracuje no to dla mnie to juz patola. Nie mówimy o jakichś krótkich terminach jak zmiana pracy czy szukanie nowej wiadomo.
No mąż pracuje . Ja też nie jestem za tym żeby oboje rodziców bez roboty i żyć tylko z 500. Ale to tak zabrzmiało jakby ktoś nie pracował to już pato.
 
Kurde, ale to juz dziwne porównanie, czyli jesli sa rodziny ktore nie moga miec dzieci, to juz innym z dziecmi nie mozna pomóc? Dziwne myślenie...
Bzdura każdemu człowiekowi trzeba pomóc. Ale to twoje porównanie że płacisz podatki to sobie odbierzesz. Dlatego mówię że punkt siedzenia zależy od punktu siedzenia 😊
 
Ale z tego co wiem to jeszcze tylko 2 lata można będzie palić drewnem i węglem. A pamiętam te czasy ja stały 2 kontenery na śmieci na całej wsi a wszyscy palili śmieciami albo wyrzucali do lasu .
No tak do niedawna tak było, ale łatwo wyczuć i zobaczyć czym ktoś w piecu zapalił 😀 teraz mamy takie czasy, ze jak zapalisz liście na działce to sąsiad potrafi zadzwonić na policję i zauważyłam ze ludzie tak nie kombinują 😀
 
Owszem zdarza się i tak, ale niestety geny maja znaczenie. W każdym razie nie w tym rzecz. Chodziło o test pappa a nie o naukowe wyjaśnianie skąd się biorą i kto jest obciążony chorobami genetycznymi...
[emoji2362] wiek i choroby w rodzinie naprawdę nie mają nic do rzeczy jeśli chodzi o wady genetyczne. To naprawdę jest loteria..
 
reklama
Do góry