reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dobrego dnia Dziewczyny ❤️ my jutro z maluchem wchodzimy w 11 tc i jakby mdłości ustąpiły, jedyne te bóle głowy. Wizyta dopiero 24.02 i to kontrola u mojej gin i usg prenatalne 😱 a dziś miałam sny erotyczne, wstałam z mega ochotą, a tu mężu akurat do pracy pojechał jak na złość, co począć 😂😂🤷‍♀️
 
reklama
Czy któraś z Was zmagała się z grzybica pochwy w ciąży? Zastanawia mnie mój śluz, bo czasami jest bardziej grudkowy. Nic mnie nie boli, nie piecze i nie jest zaczerwienione, ale pamietam, ze któraś z Was jakiś czas temu wspominała o takim symptomie. Co jeżeli jest to rzeczywiście grzybica - jak się leczylysxie? Nigdy nie zmagałam się z tym schorzeniem wcześniej. Mozna temu jakoś zapobiec na przyszłość?
myslicie, ze muszę jak najszybciej iść do ginekologa czy mogę poczekać te 1,5 tygodnia do mojej wizyty w przyszły piątek?
Ja mam normalny śluz. Nie swędzi, nie piecze, nie pachnie, a w wymazie wyszły jakieś bakterie i dziś idę po receptę na globulki...
 
Dobrego dnia Dziewczyny ❤️ my jutro z maluchem wchodzimy w 11 tc i jakby mdłości ustąpiły, jedyne te bóle głowy. Wizyta dopiero 24.02 i to kontrola u mojej gin i usg prenatalne 😱 a dziś miałam sny erotyczne, wstałam z mega ochotą, a tu mężu akurat do pracy pojechał jak na złość, co począć 😂😂🤷‍♀️
My nie możemy uprawiać seksu od grudnia... boję się, że zapomnę jak to się robi 😂. Ciebie też codziennie boli głowa? Coś Ci pomaga na to...?
 
My nie możemy uprawiać seksu od grudnia... boję się, że zapomnę jak to się robi 😂. Ciebie też codziennie boli głowa? Coś Ci pomaga na to...?
hehe, mam nadzieję, że tego się nie zapomina 😂 tak, od piątku okresowo boli, nie jest tak, ze cały dzień, ale napadowo, wzięłam raz apap, ale słabo pomógł, staram się dużo pić, masować skronie, odpoczywać. Jak jest masakra to ciemny pokój, wietrzenie i zimny okład na czoło👍
 
hehe, mam nadzieję, że tego się nie zapomina 😂 tak, od piątku okresowo boli, nie jest tak, ze cały dzień, ale napadowo, wzięłam raz apap, ale słabo pomógł, staram się dużo pić, masować skronie, odpoczywać. Jak jest masakra to ciemny pokój, wietrzenie i zimny okład na czoło👍
A miałaś przed ciąża migreny?
 
Pytałam też o te bóle brzucha i to według lekarki to całkowicie normalne, wszystko się rozciąga.
Czy któraś z Was zmagała się z grzybica pochwy w ciąży? Zastanawia mnie mój śluz, bo czasami jest bardziej grudkowy. Nic mnie nie boli, nie piecze i nie jest zaczerwienione, ale pamietam, ze któraś z Was jakiś czas temu wspominała o takim symptomie. Co jeżeli jest to rzeczywiście grzybica - jak się leczylysxie? Nigdy nie zmagałam się z tym schorzeniem wcześniej. Mozna temu jakoś zapobiec na przyszłość?
myslicie, ze muszę jak najszybciej iść do ginekologa czy mogę poczekać te 1,5 tygodnia do mojej wizyty w przyszły piątek?
Tez mam taki grudkowy śluz. Mi wyszły leukocyty w moczu dlatego będę powtarzać badanie. To może świadczyć o grzybicy, choć mi lekarka powiedziała, ze to od luteiny 🤔oprócz tego nic mnie nie swędzi, nie szczypie, nie piecze, nie ma tez brzydkiego zapachu. No ale zobaczymy...
 
A czy któraś z Was miała kiedyś krztusiec w ciąży?

Często zimą mam tak że spływa mi jakąś wydzielina po tylnej ścianie gardła, przez co rano mam napad kaszlu z odruchami wymiotnymi (nie mam czym wymiotować, więc kończy się na przeokrutnych odruchach i pluciu). Cały czas czuje że cos mi siedzi w tym gardle. Miałam już nie raz robione na to badania, które nic nie wykazywały. Teraz znowu mnie napada. Czytałam że może to być krztusiec, pewnie zrobię badanie na przeciwciała (chociaż żaden lekarz nigdy na to nie wpadł), tyle że teraz ciąża utrudnia jego wyleczenie a jest to bardzo niebezpieczne gdy zarazi się nim niemowle
 
reklama
Do góry