reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczynki, nie odzywam się za często bo mam ciężkie dni. Znów od wczoraj plamię, jestem na duphastonie 3x1, magnez i dodatkowo dostałam luteine dowcipna 2x2.
Czy to się kiedyś skończy? ☹️
Przy pierwszych badaniach miałam cukier na czczo 93 i tsh 2,8 i zastanawiam się czy to nie za duzo?
A i mam jeszcze pytanie, czy wasi lekarze przy każdej wizycie badają was ginekologicznie czy tylko USG?
Pozdrawiam wszystkich
Najważniejsze, że jesteś pod kontrolą lekarza. Trzeba być dobrej myśli.
Mnie lekarz na ostatniej wizycie nie badał ginekologiczne, tylko USG. Na pierwszej wizycie badał i tak i tak.
Też mało się odzywam, młodszy syn ma szkarlatynę i leczymy się w domu, także jest co robić 😉 Do tego codziennie wieczorem mam mdłości, właściwie tak od południa już 😐 tylko rano mogę bezkarnie jeść 😉
Spokojnego dnia dla wszystkich 😚
 
Czy któraś z Was zmagała się z grzybica pochwy w ciąży? Zastanawia mnie mój śluz, bo czasami jest bardziej grudkowy. Nic mnie nie boli, nie piecze i nie jest zaczerwienione, ale pamietam, ze któraś z Was jakiś czas temu wspominała o takim symptomie. Co jeżeli jest to rzeczywiście grzybica - jak się leczylysxie? Nigdy nie zmagałam się z tym schorzeniem wcześniej. Mozna temu jakoś zapobiec na przyszłość?
myslicie, ze muszę jak najszybciej iść do ginekologa czy mogę poczekać te 1,5 tygodnia do mojej wizyty w przyszły piątek?
Ja właśnie przechodzę, drozdzyca dokładnie. Dostałam od razu do przeleczenia globulki. Ale mi to wyszło z posiewu. Też nie miałam żadnych objawów. Podobno w ciąży, to dość często się pojawia. Ale do przeleczenia. Może na wizycie zasugeruj, żeby zrobił posiew?
 
Ja właśnie przechodzę, drozdzyca dokładnie. Dostałam od razu do przeleczenia globulki. Ale mi to wyszło z posiewu. Też nie miałam żadnych objawów. Podobno w ciąży, to dość często się pojawia. Ale do przeleczenia. Może na wizycie zasugeruj, żeby zrobił posiew?
W sumie to się z nim umówiłam, ze na następnej wizycie właśnie pobierze próbkę, ale wtedy jeszcze nie zauważyłam tego proboemu. Zastanawia mnie tylko, czy to jest bardzo pilne czy mogę poczekać jeszcze z ten tydzień, skoro nic oprócz raz na jakiś czas grudki - nie pojawiają się inne objawy? ☺️🤔
 
Taaaak, na dodatek zastanawiam się, czy nie zrobił się jakiś grudkowaty? Albo mi się wydaje.
ja grudek nie mam,ale właśnie pisałam do swojej ginekolog i odpisała mi,ze gęsta wydzielina z pochwy tez jest normalna i nie zagraża dziecku jeśli oczywiście nie ma jakiegoś brzydkiego zapachu i koloru
 
Ja też ostatnio mało się odzywałam a to przez ogrom obowiązków w pracy (muszę ogarniać też obowiązki kolezanki która jest na macierzyńskim ;) ) i natłok roboty w domu. Wieczorem padam już taka wyczerpana i z często bólem brzucha, że od razu zasypiam. Dziś 9+0, ciekawe jak tam mój maluch się ma. Wizyta dopiero 19 lutego a ja już się doczekać nie mogę żeby sprawdzić czy dalej serduszko bije 😊 miłego dnia kobietki i jak najmniej mdłości dziś wam życzę! Powodzenia na wizytach 😊
 
reklama
Dzień dobry!
Mój syn na nogach od 5:30, cóż za wspaniały poranek [emoji23]
Jakoś słabo się ostatnio udzielam, ale trochę brakuje mi czasu. Syn wrocil do zlobka, wiec zabrałam się za zaległości w pracy.
Myślami już jestem przy usg prenatalnym, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze [emoji1374] potem to już z górki :)
Kiedy masz prenatalne? Wszystko będzie dobrze na pewno :)
 
Do góry