reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja o tej oliwce czytałam na jakimś blogu, że zawiera w składzie jakiś składnik który wpływa na gospodarkę hormonalną. Podrzucam link jakby ktoś chciał doczytać: Link do: Babydream produkty dla mam i kobiet w ciąży - analiza - Dziennik Farmaceutki
Nie żebym była z tych panikujących dmuchających na wszystko osób, ale jednak z całego zestawu wybrałam tylko ten lotion :)

To w takim razie trzeba byłoby sprawdzać każdy produkt żywnościowy czy czasem nie zawiera soi (bo to o nią chodzi) ;) a jest prawie wszędzie, wiec to taka trochę naciągana teoria. Zreszta ja nie namawiam, tylko informuje o promocji ;) teraz akurat kupiłam olejek z musteli.
 
reklama
Do mnie przyszedł gdzieś po tygodniu? Spróbuj sobie dodać ta oliwkę do listy zakupów w aplikacji, jeśli masz ten rabat to się tam pokaże.

Ale może trzeba najpierw coś kupić [emoji848] bo wczoraj akurat byłam w ross, a dzisiaj przyszedł mail.
 
Mam wyniki moczu są jakieś bakterie zastanawiam się czy powinnam iść z tym jak najszybciej do lekarza czy zaczekać do mojej wizyty w środę? Nie wiem na ile to groźne w ciąży i na ile to wymaga pilnej interwencji? Ktoś z was już robił mocz i wyszły podobne problemy?
 
To w takim razie trzeba byłoby sprawdzać każdy produkt żywnościowy czy czasem nie zawiera soi (bo to o nią chodzi) ;) a jest prawie wszędzie, wiec to taka trochę naciągana teoria. Zreszta ja nie namawiam, tylko informuje o promocji ;) teraz akurat kupiłam olejek z musteli.
a ten olejek z musieli można stosować od początku ciąży? Bo tez się nad nim zastanawiam 😊 używałaś już go kiedyś?
 
U mnie wtedy cyce przestaly calkiem bolec z dnia na dzien, z dzien czy dwa przed plamieniami. Dlatego teraz wnikliwie sprawdzam czy bolą, ale bolą. Jka stanik zdejmę to jest mega ulga, bolą tylko lekko pryz dotyku, za to w staniku jest ogień, bolą przy każdym ruchu
emoji85.png
i raz jeden cyc, raz drugi mnie swędzi.
No to mnie wcale piersi nie bolały w porzedniej ciazy na początku, do tego nagle przeszłymi wszystkie objawy ciazy a jednak wszystko było ok 😊
Mam nadzieje, że jakoś to przetrwamy. Ja nie wiem jak to działa lekarka mi mówiła, że jak z zarodkiem jest coś nie tak I ma dojść do poronienia to nawet duphaston nie pomoże. Nie wiem czy to prawda. Ale jakoś mnie to pociesza, że jeszcze nic nie leci mimo że rare proga.
No pewnie, ze prawda... to nie tak, ze dupek zapobiegnie wszystkiemu.
 
reklama
A nie wolno wędzonej makreli? Ja dziś zjadłam prawie całą[emoji23] im człowiek mniej internetów czyta tym szczęśliwszy;)
przecież nic Wam nie będzie, bez przesady. Ja o ciąży z córką się dowiedziałam w 8 tygodniu, byłam na 3 zakrapianych imprezach, nieświadoma jadłam ciagle wątróbkę która tez jest nie wskazana i nic jej nie jest. Tez się stresowałam czy czasem nie zaszkodziłam własną głupotą dziecku ale podobno dopóki funkcji nie przejmie łożysko to wszystko mniej przenika do dziecka.
 
Do góry