reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To moj mąż zawsze był za mną.. ❤ przez to ponad dwa lata nie gadał z matką swoją, bo była okropna dla mnie.. Ubzdurała sobie że go zdradzilam i młoda nie jest jego.. I przez to sie wprowadziliśmy w końcuncu na swoje.. A teraz jak widziała młodą to kochana babunia.. Aż rzygać się chciało 🙄 17 lat temu też tak swirowala z pierwsza 🙄
Bezczelna. Może bym i się nie obrazala na smierć jeśli zmienila podejście, bo to jednak matka, ale już jednak zawsze trzymała na dystans. Takiego czegoś nie da się zapomnieć.
Dziewczyny dzidzi jest! Serduszko bije !❤️Wszytsko jest dobrze !:) uffff;) dostałam zalecenia badań i będę robić !:) dziękuje Wam za wsparcie, jesteście nieocenione !
tylko nie wiem gdzie tu tętno jest hmmm
Chyba nie wpisal wartości. Tylko obraz na dole, że jest. Na tym etapie to najważniejsze. Gratulacje
 
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, kupiłam teraz chleb IG dla diabetyków i mam takie gazy i wzdęcia że chyba pojadę kupić mąkę i sama upiekę
Mam nadzieję że te hemoroidy na razie chwilowo, spodziewałam się pod koniec ciąży i w połogu
A trzeba było iść zawczasu i podwiązać hmmm.
 
Dziewczyny wiecie może czy w Synevo też można sobie wyrobić taką kartę grupy krwi? Alab i Diagnostyka to ma w ofercie Ale w Synevo nie widzę.
 
Dzień dobry :) któraś dzisiaj ma wizytę? :) ja przez te moje samopoczucia rano, znowu nie dojadę na równo do pracy, tj. na 8 🤷🏻‍♀️ najgorsze uczucie, słabo Ci, gorąco, nie możesz ustać :(
 
Nawiąże do ciężkiego dokumentu, o którym pisalyście. Generalnie ja go na pewno nie obejrzę. Biorąc pod uwagę, że teraz jestem bardziej wrażliwa zrezygnowałam ze wszystkich ciężkich dokumentów, filmów. Oglądam to co lekkie i przyjemne, nie potrzebne mi dodatkowe stresy 😊 wczoraj zaczęłam oglądać stary film "i kto to mówi?". Film lekki, wciągający i ukazuje uroki bycia w ciąży, więc pasuje do nas 😄
 
Trzymajcie kciuki, na 12:40 mam pierwsze USG - końcówka 7 tygodnia. Ja to odliczam już godziny, tak się cieszę, a zaraz martwię by było wszystko w porządku... Bicie serduszka też by mnie uspokoiło...
Od wtorku mdłości tak potworne, że radość z życia odbierają, ale dla Kruszynki wszystko warto!
 
reklama
Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach, wszystko będzie dobrze ❤️
zazdroszcze Wam, bo ja jescZe muszę czekać 2 tygodnie 😅
Ostatnie nocki mam srednie - co jakiś czas się budzę i muszę do siusiu :(
 
Do góry