reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tego się kó........wa nie da oglądać !!!
ja tez nie ogarniam, jak to można oglądać, dla mnie połowa zapowiedzi tego dokumentu to było za dużo... moja mama oglądnęła i mi opowiedziała pare kwestii i się przy kawie popłakałam;( teraz mi tak hormony buzują, że jak popatrzyłam na córkę to odrazu płacz, trudno uwierzyć, że takie potwory są na tym świecie
 
reklama
Bosze dziewczyny co ja oglądam , siostrzeniec mi podrzucił linka na YT o reportażu Patryka Vegi „ oczy diabła” robi wywiad z dziewczyną która jest w ciąży i chce sprzedać swoje dziecko do burdelu , na narządy albo pedofilom . Nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy !😱
Mialam oglądać, ale skoro tak to chyba nie obejrzę 😱
 
A wygodna ta poducha? Planuję zakupic jak bede po przyslzotygodniowej wizycie i z dzidzi bedzie wszystko ok.
Chyba kwestia przyzwyczajenia. Póki ci trochę przeszkadza i trzeba się nauczyć obracać :) podejrzewam, ze z dużym brzuchem będzie cudownie a teraz można ja wziąć między nogi i faktycznie trochę wygodniej:) tak czy tak chyba warta zakupu bo później pewnie jest pomocna w ogarniania dziecka na łóżku ( żeby się nie sturlalo czy coś :) )
 
reklama
Dziewczyny 2 miałam wizytę z Usg i bolało mnie podbrzusze do dziś do południa a dziś jak ręka odjął . Nie wiem czy się stresować czy nie , nie było żadnych plamień żadnych krwi . Biorę 4 razy luteinę dopochwowa . I nie wiem czy się stresować czy nie 🙈

Odpowiedz na pytanie stresować sie czy nie zawsze ode mnie bedzie brzmiała: NIE! Mniej stresu dziewczyny serio ❤️❤️❤️
Jest plamienie stres nie ma stres, są objawy stres nie ma objawów stres, cyce bolą? Stres, nie bola tez sie postresujemy :-)
Serio dajmy sobie więcej luzu i wyrozumiałości to nowy etap dla nas i nie ma potrzeby sie nakręcać pewnie mamy maluchów i nie maluchów potwierdzą, że ciąża ciąży nierówna 💪🏻❤️ dużo siły i mniej nerwów!!!!
 
Do góry