reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Apropo „fasolki” ja nie mam ciążowej apki ale mam „mój kalendarzyk” na którym zaznaczałem @ no i tera mi się wyświetla który tydzień ciąży i jakiej wielkości jest dziecko. I fasolka to była w 7 tygodniu ale najbardziej mnie zastanawia 9 tydzień bo jest wielkości : KUMKWAT 🤦‍♀️ Co to jest 😂
Pyszna mała pomarańczka 🍊
 
reklama
Powiem ci że uspokoiłaś mnie tym foto bo już myślałam że moj fasolek taki jakiś fosolowaty jest, patrzyłam na zdjęcia córy w tym czasie ciąży i była inna 😂😂😂😂😂😂 cudny ❤
Moj to typowy fasol 😆
Ale czytalam na apce, ze juz zaczyna ruszac raczkami i nogami i tak sie teraz zastanawiam gdzie te nogi i rece😆
 
Apropo „fasolki” ja nie mam ciążowej apki ale mam „mój kalendarzyk” na którym zaznaczałem @ no i tera mi się wyświetla który tydzień ciąży i jakiej wielkości jest dziecko. I fasolka to była w 7 tygodniu ale najbardziej mnie zastanawia 9 tydzień bo jest wielkości : KUMKWAT [emoji2356] Co to jest [emoji23]
Z Grecji przywieźliśmy kiedyś nalewkę z kunkwatu [emoji16] niedobre to jak cholera [emoji23]
 
Apropo „fasolki” ja nie mam ciążowej apki ale mam „mój kalendarzyk” na którym zaznaczałem @ no i tera mi się wyświetla który tydzień ciąży i jakiej wielkości jest dziecko. I fasolka to była w 7 tygodniu ale najbardziej mnie zastanawia 9 tydzień bo jest wielkości : KUMKWAT 🤦‍♀️ Co to jest 😂
O kuzwa ale ten owoc jest spory 😆 w 9 tyg to chyba za duze by bylo...
 
Apropo „fasolki” ja nie mam ciążowej apki ale mam „mój kalendarzyk” na którym zaznaczałem @ no i tera mi się wyświetla który tydzień ciąży i jakiej wielkości jest dziecko. I fasolka to była w 7 tygodniu ale najbardziej mnie zastanawia 9 tydzień bo jest wielkości : KUMKWAT [emoji2356] Co to jest [emoji23]
Kumkwat, jak dla mnie to splaszczona mini pomarancza [emoji1787]
gf-bWgU-ZwtL-DQcz_kumkwat-wlasciwosci-odzywcze-jak-jesc-kumkwat-1920x1080-nocrop.jpeg
 
U mnie jest specyficzna sytuacja, że na cytomegalie zawsze wychodzi mi wynik niejednoznaczny, powtarzam i znowu. Jutro powtórka i zobaczymy co tym razem (oczywiście mówię o starym przechorowaniu). Zawsze mam to badanie zlecone. Toxo też (to na szczęście wynik jednoznaczny i już przefarbowałam).
Hmm, a ja trzy ciąże, 5 różnych lekarzy ( dwie ostatnie prowadzę na nfz i prywatnie) i żaden chyba tej cytomegali nigdy nie zlecił. Ciekawe od czego to zależy.
 
reklama
Do góry