reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
3mam mocno kciuki✊✊
 
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
Ja jeszcze nie poszłam na zwolnienie, bo dopiero w poniedziałek mam pierwszą wizytę. Powiedziałam szefowej, bo musi sobie pracę jakoś zorganizować. Ona niby ok zareagowała, ale twierdzi, że do 12 tygodnia to tak jakby kobieta nie była w ciąży, bo wszystko się może stać (sama ma dzieci i jest to dla mnie dziwne myślenie) i że wg niej dopiero po 12 tygodniu powinno się dostawać zwolnienie i zaświadczenie o ciąży. Więc w sumie mam mieszane uczucia ;)
 
Ja już działam w pracy. Gila po pachy, nocka średnia. U mnie pojawila sie pierwsza zachcianka musli z jogurtem😍😍😍
Ja też w pracy, ale totalnie mi się dziś nie chce i jakiś dół mnie łapie :/ chciałabym choć trochę odpocząć. W dzień nie ma czasu nawet chwilę poleżeć, a w nocy spać nie mogę i rano wstaje jak zombi.
Miłego dnia dziewczyny :)
 
Ja też w pracy, ale totalnie mi się dziś nie chce i jakiś dół mnie łapie :/ chciałabym choć trochę odpocząć. W dzień nie ma czasu nawet chwilę poleżeć, a w nocy spać nie mogę i rano wstaje jak zombi.
Miłego dnia dziewczyny :)
Musisz zorganizować sobie odpoczynek kochana.. Jest was dwóch,pamietaj nie zrobisz czegoś dziś to najwyżej jutro ;) Co do szefowej.. Współczuję, masakra i to kobieta.. 🙄 co jak co ale mogla taki komentarz zostawić dla siebie, strasznie egoistyczne podejście 🙄 nie lubię takich ludzi.. Pracujesz jakoś ciężko?
 
Musisz zorganizować sobie odpoczynek kochana.. Jest was dwóch,pamietaj nie zrobisz czegoś dziś to najwyżej jutro ;) Co do szefowej.. Współczuję, masakra i to kobieta.. 🙄 co jak co ale mogla taki komentarz zostawić dla siebie, strasznie egoistyczne podejście 🙄 nie lubię takich ludzi.. Pracujesz jakoś ciężko?
Nie, w biurze. Jestem księgową. Tylko bardzo dużo stresu teraz, bo dużo roboty i powiem szczerze, że mam dość. Dobrze, że jeszcze tylko jutro, a później cztery dni wolnego.
Co do odpoczynku to próbuje, ale z mężem się wymieniamy przy dzieciach (on pracuje na zmiany i ma czasem dziwne godziny pracy), na szczęście teściowa też pomaga, ale młodzi czasem dają popalić i ciężko o odpoczynek. Oby tylko w poniedziałek się okazało, że z fasolką wszystko ok wtedy będę się zastanawiać jak to dalej ułożyć.
Dziękuję za wsparcie 😘
 
Ja niestety tez już nie śpię, bo mój syn wstał o 5:30 i zażyczył sobie placki bananowe [emoji849] myśle, że sąsiedzi nas kochają [emoji23]
Skąd ja to znam 😂 moi wstają zawsze koło 5 (jak ja jestem w domu, z mężem to do 7 czasem śpią). I placki bananowe królują - chyba ich ulubione śniadanie 💪
 
reklama
To też pewnie doceniasz w tej sytuacji plusy tej roboty 8-) podziwiam dziewczyny w biurach/sklepach 8 godzin!

Oj tak, choć w pierwszej ciąży chodziłam normalnie stacjonarnie, ale nie siedziałam po 8 h wtedy. A ta praca zdalna okazała się przydatna już jak syn zaczal chodzić do zlobka i co dwa tygodnie wracał z katarem [emoji23]
 
Do góry